שרשור חדש
ד' בסיוון תשע"ב 15:52
עבר עריכה על ידי ננשמה! בתאריך כ"ו באייר תשע"ג 19:50

בס"ד

רשימת אתרים שיכולים לעזור לנו גולש :

קישור לשרשור מושגים בתחום הגרפיקה ובכלל העיצוב:
לחץ כאן

אתר חינמי, יש בו דברים יפים, מי שבאמת מתעסק עם גרפיקה ואוהב וקטורים יש שם המון.

לחץ כאן

*************************************************************************************

אתר שקונים ממנו תמונות (אלה שיש עליהם חותמת)

אבל יש בו גם דברים חינמיים, שכדי להוריד אותם צריך להירשם לאתר (בחינם).

לחץ כאן

*************************************************************************************

מיקרוסופט אופיס:

יש שם רקעים ומסגרות ממש יפים ועוד הרבה תמונות מהרבה סוגים.

לחץ כאן

רקעים יפים באיכות טובה:

לחץ כאן

פוטושופ בעברית ללא הורדה.

לא ממש פוטושופ אבל זה גם טוב...

לחץ כאן

istuckphoto

אתר שעושים עליו מנוי וכל שבוע יש תמונה חינם. לנרשמים!

לחץ כאן

אתר "פרוג"

מומלץ מאוד להירשם!

אפשר למצוא שם הרבה תשובות לשאלות.

יש גם תיקי עבודות של המעצבים, אפשר להתרשם מהם ולקבל הרבה רעיונות.

לחץ כאן

פורום עיצוב גרפי.

לחץ כאן

מאגר של תמונות בחינם ובתשלום.

לחץ כאן

לחץ גם כאן

אתר עם המון וקטורים באיכות מעולה

הכל בחינם.

לחץ כאן

מאות טקסטורות, בכל נושא ובכל עניין, להורדה חינם.

לחץ כאן

כמות מכובדת של פונטים באנגלית להורדה חינמית:

לחץ כאן

פרוייקט קולמוס [פונטים עבריים]:
לחץ כאן

עוקץ- פונטים עבריים בחינם:
לחץ כאן
ו
כאן

יעקב מנדלסון- פונטים עבריים:
לחץ כאן

350 פונטים עבריים

לחץ כאן

רקעים בחינם:
לחץ כאן

אתר של רקעים להורדה בחינם:

לחץ כאן

מאגר רקעים:

לחץ כאן

אתר של עיצוב רקעים באופן עצמאי:

לחץ כאן!

אתר עם המון סוגי רקעים ותבניות, מחולק לפי צבעים

לחץ כאן

אוסף טקסטורות עם ממשק התאמה אישית לפי צבעים:

לחץ כאן

אתר להורדת מברשות חינמיות.

אתרים חינמיים לגמרי שרק דורשים הרשמה. תמונות איכותיות ומברשות וכל מיני דברים מעניינים

לחץ כאן.

טקסטורות מעולות באיכות הדפסה

לחץ כאן.

השראה ללוגואים:

לחץ כאן

מחירון מומלץ עפ"י פרוג:

לחץ כאן

ספר לימוד אילוסטרייטור:

לחץ כאן להורדת קובץ PDF

שירשור מושגים בסיסיים בעיצוב גרפי

לחץ כאן

פוול טקסטורות שוות!!

לחץ כאן!

תשלחו עוד קישורים ואנו נשתדל להוסיף אותם ...

ג' בסיוון תשע"ב 12:11

שם אמיתי [לא חובה]:

תחביבים [תהיו מקוריים פה, לאו דווקא עיצוב...=]:

הקשר שלי לעיצוב וגרפיקה [לימודים, כתחביב, מקצוע ועוד]:

תוכנות שמתמצא/ת בהם:

טיפ קטן אבל מועיל :

יאללה, חבר'ה מוזמנים לשתף..

ז' בחשוון תשע"ג 18:35
עבר עריכה על ידי ננשמה! בתאריך ח' חשון תשע"ג 00:01

לאחרונה שמנו לב לתופעה בעיתית מאוד שקורה בפורום:

כמעט בכל יום מישהו בא ופותח אתגר חדש!

דבר זה יוצר מצב שהאתגרים האיכותיים והוותיקים נזנחים וכולנו מפסידים...

-אז מה עושים? מה, יותר לא פותחים אתגרים?

אז התשובה היא ממש לא! אפשר לפתוח אתגרים אבל במידה הנכונה....

כמו כן האתגרים צריכים להיות ברמה שממש יהיו אתגר למעצב- אתגר בחשיבה על הרעיון, אתגר בביצוע ועוד... 

בקיצור- שיהיה ברמה מקצועית...

אז כדי שבאמת האתגרים יהיו על רמה, ולטובתנו! ככה הרמה של הפורום תעלה,

משתמש שירצה לפתוח אתגר חדש יגיש הצעה לפתיחת אתגר חדש, במסר אישי- לאחד מהמנהלים

והמנהלים ישקלו אם האתגר הוא תואם את הרמה שאנחנו מנסים לתת לפורום או דרוש שיפור,

ויתנו אישור לפתיחת האתגר....

רק המנהלים יעלו את האתגר (עם כמובן קרדיט ליוצר האתגר) כדי שככה נשמור על סדר ומקצועיות בפורום!

בתקווה להבנה ושיתוף פעולה!

בהצלחה...

(בעצם האתגר שלכם עכשיו זה לחשוב על רעיון לאתגר מוצלח... קדימה! )

כ"ד ניסן 13:40
אני צריכה לאפס את תיקיית הפונטים במחשב שלי.
יש למישהו רעיון איך לעשות את זה בצורה הכי יעילה ומהירה שאפשר? אולי אם יש איפשהו את רשימת הפונטים הבסיסיים שיש במחשב? או שרק לחפש בגוגל פונט פונט?
אני אל סף יאוש
כ"ד ניסן 14:28
פייסבוק יש לך?
כ"ד ניסן 20:23
ומשהו אחר זה המון עבודה ומאוד מייאש..
כ"ד ניסן 17:44

cwindows\fonts

במחשב נקי

ומשם ממשיך הלאה

כ"ד ניסן 20:23
פרסומת
כ"ז אדר ב 10:41

לאחר שבמשך תקופה ארוכה חברת שאטרסטוק כמעט לא עשתה הנחות ומבצעים, עכשיו הגיע הזמן.
25% הנחה על המסלולים השונים באתר, לזמן מוגבל!
המבצע כולל את כל סוגי המנויים או הקרדיטים השונים: תמונות, וידאו, סאונד, ומנוי משולב

תקף עד 8.4.2022

לפרטים ורכישה

כ"ה אדר ב 17:19

כן, גם בתשלום (תלוי כמה...).

עריכה | הגהה | הבאה לדפוס
לפרטים ניתן לפנות באישי

כ"ה אדר ב 22:13

לפרטים ניתן לפנות באישי

כ"ה אדר ב 23:19

אבל אני לא מעצב. אז יש לי רק וורד וחבריו.

כ"ה אדר ב 23:26

לפרטים ניתן לפנות באישי

כ"ו אדר א 12:11
אהלן ושלום
חושבת ללמוד עיצוב גרפי כהסבה מקצועית ואשמח לשמוע ככה על המקצוע ממי שעובד בזה. .
1. איך נראה יום של מעצב גרפי?ומה תהליך העבודה?
2. יש לכם המלצה על קורס מקצועי וטוב או איך אפשר לדעת לבחור באחד כזה מתוך כל ההיצע...
2. עבודה כשכיר מול עבודה כעצמאי- מה ההבדלים בתהליך העבודה עצמה? ומבחינת השכר?
3.האם עבודה כשכירה זה אומר בהכרח משרה מלאה?
4. אשמח לשמוע כל טיפ או תובנה בנושא..

תודה רבה רבה!
כ"ו אדר א 13:46
1. ממש תלוי עבודה. יש עבודה במשרד פרסום ויש עבודה בבית ויש עבודה במקומות גדולים אחרים ויש עבודה בהייטק.. זה כל-כך מגוון.
2. לא יודעת אבל קורס שווה קורס ולימודים ארוכים יש להם את הערך שלהם. ולפעמים אדם אולי מספיק מוכשר בשביל קורס 🤷
2 השני. וואו אין לי מושג איך לענות על זה. בחיי. לכל דבר יש יתרונות וחסרונות. גם בשכר זה כל-כך משתנה בין מקומות עבודה ואם את יודעת לתמחר את עצמך או לא..
3. כן ולא. כן אם אתת רוצה למצוא בקלות. לא, אם את מספיק עקשנית וגם מספיק טובה. אני כרגע עובדת 7 שעות ביום, במקום שהילדים שלי הם לפני הכל.
4. לא להיות מעצבים גרפיים!!! בגדול זה מקצוע דפוק לגמרי בעיני!!!!

אם את צריכה עוד משו מוזמנת לפרטי..
כ"ו אדר א 14:49

1. תלוי איפה עובדים.

אם מהבית כעצמאית השליטה על סדר היום בידייך. מתי להתחיל וכמה זמן להקדיש לכל פרוייקט.

אם בבית דפוס או במשרד פרסום - תלוי בבוסים. היתרון - שעות עבודה מוגדרות בלי לקוחות באמצע הלילה..

2. לפני הרבה שנים הייתי מרוצה מסיעור מוחות ויודעת מתלמידות מהתקופה האחרונה שגם יצאו מרוצות.

חשוב חשוב ללמוד גם עיצוב ולא רק תוכנות.

3. יותר מאתגר להיות עצמאי. לקבוע בעצמך מחירים, לגבות ולהתנהל עם כספים, להתמודד ישירות מול לקוחות..

4. לא אומר משרה מלאה, תלוי בסוג ובמקום עבודה. 

אני מכירה מישהי שכבר עשרים שנה מנהלת את מחלקת הגרפיקה של מודעות האבל והמכרזים של אחד העיתונים הגדולים בארץ. הם לא עושים שם קריאיטיב כמעט אבל זו משרה מלאה וממש מחלקה בתוך העיצוב. זה פחות יצירתי ויותר ביצועי.

5. לכי על זה רק אם זה בנפשך ואם יש לך כישרון ולא רק יכולת ללמוד לעבוד עם תוכנות טכנית.

פרסומת
י"ג כסלו 15:24

עיצבתי הזמנה והקובץ לא נמצא לי במחשב, זה מתסכללל

פרסומת
ט"ו חשוון 14:50

הי כולם

אולי במקרה יש מושג לך איך לפתור בעיה חדשה-מוזרה?

באינדז. אני משלבת כרגיל תמונה קיימת יחד עם טקסט ושולחת אותה לגיפג 

והג׳יפג יוצא עם שוליים לבנים גדולים שלא קיימים בתמונה המקורית

אם תגעו בתמונה המצ׳ב תראו את השוליים הנוספים שמופיעים כשהגיפג מוכן

מצ״ב גם שלב מקדים להכנת הגיפג - ניסיתי לשנות נתונים ולא עזר

ריסטארט לא עזר

בתודה רבה

מה אומר הפרופ.?

ט"ו חשוון 17:23
או שמסגרת התמונה גדולה מהתמונה? יש משהו שיוצא מחוץ לתמונה.. אולי לפתוח דף בדיוק בגודל הרצוי ולבחור ריינג ולא סלקשיין
ט"ו חשוון 17:27

ולשמור מחדש

זה קל יותר אבל גם יכול להוריד את איכות התמונה.

מִמְּקוֹמְךָ מַלְכֵּנוּ תּוֹפִיעַ וְתִמְלוֹךְ עָלֵינוּ כִּי מְחַכִּים אֲנַחְנוּ לָךְ
מָתַי תִּמְלךְ בְּצִיּוֹן בְּקָרוֹב בְּיָמֵינוּ לְעוֹלָם וָעֶד תִּשְׁכּוֹן
תִּתְגַּדֵּל וְתִתְקַדֵּשׁ בְּתוֹךְ יְרוּשָׁלַיִם עִירְךָ לְדוֹר וָדוֹר וּלְנֵצַח נְצָחִים
וְעֵינֵינוּ תִּרְאֶינָה מַלְכוּתֶךָ כַּדָּבָר הָאָמוּר בְּשִׁירֵי עֻזֶּךָ עַל יְדֵי דָּוִד מְשִׁיחַ צִדְקֶךָ

י"ז בתמוז תשפ"א 13:07
האם תוכלו להמליץ לי?
אני מכינה מצגת לערב משפחתי.

המצגת צריכה לכלול:
כמה סרטונים קצרים שאני צריכה לחתוך מתוך סרטונים ארוכים יותר
תמונות שישולבו תוך כדי הסרטונים
מוסיקת רקע
קריינות שמוקלטת בנפרד

איזו תוכנה תוכל להתאים?
י"ז בתמוז תשפ"א 16:24
י"ז בתמוז תשפ"א 22:04

(אני יכולה לעזור בפרטי אם צריך.)

🦜

-לא פשוט להיות פשוט-

י"ז בתמוז תשפ"א 22:47
אני עדין בשלב של לאסוף מכל המשפחה את החומרים..

ממש תודה!
זאת הפעם הראשונה שלי...
י"ז בתמוז תשפ"א 23:27

🦜

-לא פשוט להיות פשוט-

ז' בתמוז תשפ"א 21:50

בס''ד

איך קוראים לאפקט הזה בקליפים שבו משפטים מופיעים ומתחלפים בצורה אומנותית?

כמו בקליפ 'נחכה לך' של ישי ריבו ונתן גושן לדוגמה.

בונוס: איך אפשר לעשות את זה עם סרטון משלי?

תודה!!

***פוסט אחרון*** - זוג צעיר, דיכאון ומי שמסביב

(מוזמנות להפיץ את הבלוג: כי נפלתי קמתי 🙏🏻)

ח' בתמוז תשפ"א 08:40

ח' בתמוז תשפ"א 12:04

כי ממה שאני מכירה אין-יש רק במובי מייקר

אם את מסתבכת יש באתר קנבה...בחינם

לא מתכתבת עם אף אחד באישיחיוך גדול

תודה על ההבנה!

ח' בתמוז תשפ"א 13:27
בס״ד

האמת לגמרי לא מהתחום ולא מבינה בזה יותר מדי... אף פעם לא השתמשתי בשום תוכנה... תודה על ההמלצה לקנבס!!

י"א בתמוז תשפ"א 09:12
זו תוכנה שצריך ללמוד לעומק, וגם אחרי שלומדים - צריך חוש לזה כדי ליצור משהו בקצב נכון.
אפשר לעשות את זה גם בתוכנות עריכת סרטים כדוגמת פרמייר (שגם אותה צריך ללמוד לעומק, אבל היא קצת יותר קלה), אבל זה קצת מסובך יותר.
לא מכירה את קנבה שהוזכרה פה. אולי בה פשוט יותר לעשות את זה (אבל מן הסתם מקצועי פחות).
י"א בתמוז תשפ"א 10:31

פרסומת
ה' בסיוון תשפ"א 13:17

בימים הקשים של שסע ומריבה בציבור הישראלי, הדבר האחרון שאנחנו צריכים זה טיפוגרפיה רעה. הרשת מלאה בשילובים של אהרוני ומיריאד יחד עם ה-ל המתנופפת של הליכוד. מראות קשים נצפים בתמונות פרופיל ובתגובות ויראליות ברחבי הפייסבוק. כדי לנסות למנוע את העוול, את האפוקליפסה העיצובית הזו, יצרנו פונט על בסיס הלוגו של הליכוד, שאיתו תוכלו ליצור כל עיצוב שתרצו, מימין ומשמאל.

יצרנו את הפונט הזה (וסט פיסוק מתאים -:'.,!?) לטובת כל מי שרוצה ליצור פראפרזה "מצחיקה" עם תמונה של החתול שלו, מי שרוצה ליצור שלט של "ביבי קינג עולם" או "מושחתים נמאסתם". מוזמנים להוריד ולהשתמש, חינם אין כסף. תשלחו לנו את העיצובים שלכם!

•  

yanivco_studio

Login • Instagram

ה' בתמוז תשפ"א 16:37

כ"א בסיוון תשפ"א 18:56

למישהו יש קישור לפונט בסגנון ערבי להורדה חינמית?
אשמח ממש! תודה

נ.ב.
אשמח לעוד קישורים של פונטים מגניבים ויפים

"דורנו זה דור אחרון של הגלות ודור ראשון של הגאולה!"

כ"א בסיוון תשפ"א 19:05

"דורנו זה דור אחרון של הגלות ודור ראשון של הגאולה!"

כ"ב בסיוון תשפ"א 00:10
ה' בתמוז תשפ"א 16:36

הטיפוגרפיה העברית עדין לא חזקה 

אין פונט חינמי בסגנון ערבי

לצערינו 

באנגלית יש

ה' בסיוון תשפ"א 13:07

מוזמנים לשרשר פה פונטים (+קישורים להורדה) חינמיים וטובים 

ה' בסיוון תשפ"א 13:30
ט' בסיוון תשפ"א 21:26

אני רוצה שכל מי שיש לו פונט חינמי מומלץ שיעלה לכאן \ קישור מחשב

ט' בסיוון תשפ"א 21:27

בלי לנבור ברשת

פרסומת
א' בסיוון תשפ"א 16:51

הסרת רקע חינם אונליין בקלות

Upload Image – remove.bg

ז' באייר תשפ"א 18:04
אולי כאן יוכלו לעזור לי....

אני מחפשת תוכנה ליצירת קליפ בר מצווה, חינמית וידידותית.
כזו שניתן לערוך בה גם מלל, גם תמונות וגם וידיאו עם הנפשות ולצרף מוזיקת רקע.

תודה.
ח' באייר תשפ"א 04:23
י"א בניסן תשפ"א 23:27

שלי מראה על בורות, אני מתנצלת מראש..

בכל אופן, ניסיתי לשנות אנימציה בגימפ לאחד הסמיילים פה, אבל הצלחתי לשנות רק כאלה שבנויים כאנימציה, כמוהו למשל:

יש אפשרות להנפיש סמיילי שהוא לא בנוי כאנימציה? ואם כן, איך?
פרסומת
ט' בניסן תשפ"א 15:01

לפרטים ניתן לפנות באישי

א' בניסן תשפ"א 20:32

הי!

אני רוצה להקים ערוץ יוטוב ולשים בו קטעים מסרטים בשביל תפאורה בעיקר. חבר אמר לי שהוא ניסה לעשות זאת עם קטעים ומוזיקות והיוטוב לא נתן לו. למה זה מופיע בהמון מקומות כמו כאן:

(בערוץ הזה ועוד ערוצים של הצוות הם מנתחים הרבה סרטים)

(לדלג ל2:30, יש 3 קטעי תפאורה מסרטים או סדרות וזה קורה בכל הסדרה הזאת כמעט ביוטוב)

וכאן בקטע הפרודי הזה

מה התנאים לפרסום בלי בעית זכויות יוצרים? ערוצים כאלה עושים זאת המון המון. איך הם עושים את זה?

ולגבי ספרים, איפה שלא כתוב שאסור לצלם להקליט ולהפיץ זה מותר? והאם מותר לפרסם אותו תוכן במילים שונות? שואל בעיקר כי אני רוצה לפרסם סיפור שברור מאוד מאיזה ספר למדתי אותו