כ"ט תשרי 12:33
אז אני ברוך ה' שבוע 20. מאתמול כבר לא מרגישה כל כך בעיטות.. מרגישה תזוזה כמו גל כזה במים אבל לא תנועות. אני יודעת שההריון רגיל לא מצפים לתנועות.. השאלה אם יש מה ללכת לבדוק מה קורה איתם
כ"ט תשרי 15:44
תודה! אנונימי
נראאלי שהרגשתי קצת בצהריים חרדתית ברמות
ז' חשוון 23:12
י' חשוון 22:29
מרגישה תנועות... עברתי לחרדה אם זה של אחד או 2, אבל לא הלכתי להיבדק.. מרגישה שהחרדה תישאר איתי בכל מקרה
י"א חשוון 21:03
תראי כמה שרשורים יש פה על הבדלה בתנועות בין 2 העוברים... זה בלתי אפשרי... זה באמת החשש של כולן!
בכל מקרה ההנחיה הרפואית היא שרק צריך לשים לב אם יש תנועות, לא לשים לב אם את מרגישה את שניהם.
י"ב חשוון 17:52
כן כן אנונימי
כל פעם שחושבת על זה חוזרת לקרוא בפורום.. יש לי לרוב רק בצד אחד, אבל הבנתי שגם זה הגיוני. נצטרך לחכות בסבלנות לאולטררסאונד הבא
כ"ו חשוון 16:12
אצלי לא התייחסו כ"כ לעניין התנועות לפני שבוע 27
כ"ח חשוון 19:49
נראלי שבוע 17 אם אני לא טועה.. אצלי שואלים כל הזמן אם מרגישה תנועות ואני עוד לא ב27
י"ב כסלו 12:45

את עדין די בהתחלה, מעקב תנועות מתחילים משבוע 24. כך שגם אם חס וחלילה יש בעיה, לרופאים אין כל כך מה לעשות בקשר לזה. אז לא רואה טעם לרוץ להיבדק. אבל אם זה בשביל ההרגשה הטובה שלך אז כדאי שתלכי למוקד בקרוב (לתאומים גם יש מעקב רציף יותר).

במשך כל ההריון לא תוכלי באמת לדעת להבדיל בין התנועות. רק לקראת הסוף כשהתנוחות שלהם בפנים כבר די מקובעות תוכלי לשער איזה תנועה היא של איזה עובר. אצלי כשהיו שיהוקים בסוף ידעתי של איזה עובר זה. כי השיהוקים זה מהראש וככה יכולתי לדעת אם זה העובר שלמטה או זה שלמעלה.