כ"ה בשבט תשפ"ב 22:44
אוקי אז.. אני מלא זמן חושבת לעבור אולפנה. בודקת את האולפנה שאני רוצה ואפילו נרשמתי לראיוןן.. לא יודעת למה אבל גם חשבתי הרבה על פנימייה ויש מצב שזה יתאים לי וזה גם יעשה לי טןבב לאחרונה אני לגמרי נעולה על האולפנה ומקווה שאני בעזה אתקבל ואלך לשם (אמא שלי לא רוצה אבל כאילו מאפשרת לי ללכת וכזה..)
קיצר כמה פעמים שבנות /נשים קצת דיברו איתי על הקטע של הםנימייה שהן פחות בקטע של לשלוח בנות לפנימייה.. ואז כל פעם אחרי שיחה כזאת יורש לי החשק ואני שוב חושבת מלא על העניין ועד שאני שוב נסגרת על זה שוב פעם יורד לי.. קיצר אין לי מושג מה לחשוב כברר כי תכלס אין לי מושג איך זה יהיה אבל באלי ומצד שני קצת שיכנעו אותי לא ללכת..

וואי יצא לי שיאא המבולגן מקווה שתבינו ואולי תתנו לי עצות ממה שאתן מבינות בזה. תודה מראש❤️

"כל מקום שאני הולך- אני הולך לארץ ישראל" (רבי נחמן מברסלב)

כ"ו בשבט תשפ"ב 10:23

''הכל עוד אפשרי אם רק תבחר

להשיב את עצמך ממצולות הים" (עקיבא תורג'מן)

​​​​​​פורום בנות חט"ב - ערוץ 7 

כ"ו בשבט תשפ"ב 10:49
נראה לי בכללי רציתי לשאול אם פנימייה זה טוב לבנות ובכללי? או משו כזה

"כל מקום שאני הולך- אני הולך לארץ ישראל" (רבי נחמן מברסלב)

כ"ז בשבט תשפ"ב 19:19
יש פעמים שזה יעצים את הבת וגם יתן לה הרבה עצמאות שרק תיטיב לה ויש פעמים שזה יכול לפגוע בבת כל העצמאות הזאת והריחוק מהבית

''הכל עוד אפשרי אם רק תבחר

להשיב את עצמך ממצולות הים" (עקיבא תורג'מן)

​​​​​​פורום בנות חט"ב - ערוץ 7 

ג' באדר א תשפ"ב 13:55

זה כיף חיים!

אבל כמובן שכל אחת צריכה לבדוק אם היא מרגישה שזה מתאים לה...

"העולמים כולם וכל אשר בהם אינם כי אם גילויים שהם נדמים לנו כעין נצוצות פרטיים מהתגלות האורה העליונה, אבל כשהם לעצמם הם כולם חטיבה אחת, התגלות אחת" (מאמר צמאון לאל חי). "האחדות הכוללת, המכרת רק את הא-להות, ויודעת גם כן שכל גלוי פרטי איננו ענין הא-להות, כי אם הכל, ומקור הכל, ומה שהוא למעלה למעלה מזה" (מאמר האחדות הכוללת ד).

אולי יעניין אותך