אפשר עזרה דחוף? - פעילות\משחק 'גיבושי'

ל' אדר א 12:47

1. יש לכם אולי רעיונות\קישורים פה בפורומים לרעיונות, של פעילויות\משחקי חברה וכד' 'גיבושים'? [בחורי ישיבה]

2. יש איזו פעילות שכבר רוצים לעשות, וביקשו ממני לכתוב שאלות, ואין לי מושג מה לכתוב.

העיקרון אמור להיות קבוצה שיושבת, נגיד 20 איש, ויש 20 שאלות מעניינות, שכל אחד לפי התור שואלים אותו, והוא צריך לענות את התשובה, אבל לא שאלה- תשובה קצרה, עדיף משהו קצת ארוך, שהוא אמור לספר על עצמו. 

זה העקרון של הפעילות, אבל זה מלא בחורים, שונים ממש, ושנה ראשונה בישיבה, אז אין כל כך קשר עדיין, צריך להיות מעניין מצד אחד, אבל שלא יתפדחו ויזרמו מצד שני. יש לכם רעיונות? חייב עזרה די דחוף..

ל' אדר א 15:11

אין עוד מלבדו

(אני בת)

ל' אדר א 16:38

1. פעילות שאפשר לעשות- להביא פקעת צמר. ואז עומדים במעגל והראשון מחזיק אותה ואמר משהו על עצמו. למשל- 'אני אוהב במבה'. ואז זורק את הפקעת למישהו שמסמן שהוא גם אוהב במבה, ומשאיר אצלו קצה של החוט. וככה במעגל נוצרת רשת של חוטי צמר

המשחק שעומדים על כיסאות וצריך ללכת כל הזמן ומישהו מוציא כיסא כל פעם.. עד שנשאר אחרון.

2. שאלות:

חלום לעתיד שיש לך

זיכרון ילדות שאתה מסכים לשתף

שיר שאתה אוהב ולמה

דמות שאתה מעריך ולמה

צלקת שיש לך בגוף וממתי היא

כישרון או תחביב נסתר שיש לך

למה היית רוצה להתחפש ולמה

תכונה שמיוחדת רק לך

תכונה שאתה רוצה למצוא אצל החברים בישיבה

תפקיד בישיבה שאתה רוצה להיות יום אחד (למשל אחראי מחשבים, ר"מ, ראש הישיבה, עובד מטבח)

בהצלחה!

אין עוד מלבדו

(אני בת)

ל' אדר א 16:46

לבדוק באתר של בני עקיבא...חושב

סתם אפשר אולי לשבת במעגל ואז לשים באמצע נגיד חמש שש דפים עם שאלות* ואז כל אחד בתור שלו עונה תשובה לזה...

שאלות יותר מעמיקות מאיפה אתה גר...

לדוגמא: אין לי דוגמא(בוכה/צוחק)כי אני לא יודעת למה זה וגם לא לאיזה גיל אבל מקווה שהבנתה תעקרון אם לא אני כולה להמשיך להסביר...

ראיתי גם את זה זה העתק הדבק מרב גוגל...אפאטי

כל משתתף בתורו – בסבב – אומר את שמו ועוד משהו, כגון: 1 .סבב צלקות – כל משתתף מציג צלקת בגופו ומספר על הנסיבות בהן היא נוצרה. 2 .סבב מכוניות – לו הייתי מכונית, איזו מכונית הייתי )ולמה(. 3 .סבב חיות – לו הייתי חייה, איזו חייה הייתי )ולמה(

ראיתי גם את זה בגוגל אבל זה יכול להיות קצת ארוך... אלה אם מקצבים לזה זמן...

גרסה א' - מחלקים את המשתתפים לזוגות – כל זוג מנסה לגלות כמה שיותר דברים משותפים ביניהם. גרסה ב' – לאחר מכן – כל משתתף מספר על בן הזוג שלו במטלה לכל הקבוצה.

*😀אל תיתן לעולם לשנות לך את החיוך-

תן לחיוך שלך לשנות את העולם😀*

אחיה ערקי ז"ל