כ' אדר ב 03:43

ונתקף געגועים למקום שבו הייתי פעם. גם גיאוגרפי וגם נפשי.

נכון, לא כל רגע היה מושלם, אבל התקופה הזאת כמכלול היתה תקופה מתוקה ממש.

עם חברים קרובים, שטויות, כנות, חברויות וטיולים כערך ולא כאמצעי, תמיד יש ממי ללמוד, עם מי להתייעץ וממי לבקש עזרה.

ואז אני נוחת שוב להווה ומרגיש איך שהבדידות צורבת יותר.

יש לי כמה חברים, אבל אני ממורמר כולי, ועסוק בעיקר בעצמי, ואי אפשר באמת להחזיק קשרים שמבוססים על פריקות בלבד.

אפילו הדמעות לא יורדות ממני, ככה שהכל עצור בתוכי. איפוק נוראי, שאוכל אותי מבפנים.

עדיין פה. חיים של חרדה חברתית - קהילת חולים ומשפחותיהם. הספקתי מאז להיות לשבועיים בישיבה וזהו.

חייב כסף כדי להתחיל טיפול, ואין לי מושג מאיפה אני מתחיל לעבוד. יש לי איזה רעיון יחיד בראש, שכבר כמה חודשים אני דוחה למחר. ברגע שאני אזרק לשם אני אסתדר, אבל אני שבוי בתוך עצמי ממש. אוף.

כ' אדר ב 21:34
רצה לאש המקסימה סיכמה מידע בנוא מימון טיפול, מצרף פה את הקישור לשרשור שבו היא סיכמה וחלקה את המידע:
היי כולם - מימון טיפולים פסיכולוגיים (סיכום מידע בנושא) - קהילת חולים ומשפחותיהם

מאחל ומתפלל לטוב
כ"א אדר ב 00:29
היי אנונימי

היי אח יקר
רציתי להגיד לך שהייתי באותו המקום בדיוק, עם קושי טיפה טיפה שונה.
גם אני הייתי בבית במשך זמן ארוך במצוקה מנטלית ובלי תמיכה בכלל.
זה נגמר טוב בסוף
אני כותב כדי שתדע שאתה לא לבד. אני מאוד מזדהה עם מה שאתה כותב.
אם תרצה אני אשמח לדבר בפרטי וגם להישאר בקשר. אבל גם אם לא, תדע שאתה בנאדם יקר מאוד ותחזיק חזק ואל תוותר. לדעתי, ברור שאתה עוד תצליח. אתה אדם עם המון ערך ורואים שאתה אינטליגנט. אני חושב שזה עניין של זמן עד שתצליח לשפר את המצב.
בהצלחה רבה!

כ"א אדר ב 12:20
אתה גיבור

אם תרצו שאקשר ביניכם, צריך ששניכם תפנו אלי, פשוט שניכם מאנונימי ותצטרכו צד ג כדי להעביר את הניק ושתוכלו למצוא אחד את השני.
כמובן שלא בא לומר לכם שעליכם להיחשף, רק אם תרצו.
ומזכיר ביחס לחשיפת קשיים רגשיים בפורום:
מצד אחד זה כלי שמאוד מאפשר להתייעץ די באנונימיות ולקבל כלים מאנשים שחוו והתגברו על קשיים. אבל חשוב לזכור שאתם לא יודעים מי נמצא בצד השני וחשוב להיות זהירים ולוודא שלא תוכלו להיפגע מזה.
בהצלחה וכל הכבוד, ומאחל המון כחות לפעול לטובה בעולם
כ"ב אדר ב 08:39
תודה רבה אחי! 3> אנונימי אחרונה