י"ב אייר 08:31
אז לפני קצת יותר מחצי שנה התחלתי לעבוד בתן ביס. ובמשמרת ראשונה איחרתי ביותר מחצי שעה בגלל תקלה בכיריים שאילצה אותי להכין ארוחת צהריים אצל השכנים.
הודעתי על כך לראש צוות והוא אישר לי לאחר וגם לא ביקש להראות סרטון שמראה את התקלה בתנור
מסקנה: אם בעבודה שלי נתנו אמון מלא עוד לפני משמרת ראשונה (אפילו ראיון עבודה היה בזום עם עוד 6 אנשים) קל וחומר בדייט ראשון. אפילו שלא מכירים

עין טובה. המתכון לחיים מאושרים חושף שינייםחושף שינייםחושף שיניים

כנסו לכרטיס אישי שלי ותראו את המבחר שלי מהפורום

י"ב אייר 09:20

המנהל שלך לא מושקע רגשית בשאלה אם אתה עובד טוב.

דייט זאת השקעה רגשית

י"ב אייר 10:19
בהתחשב בעובדה שלמנהל שלך יש עוד עובדים במקביל, ואני מקווה שלבחורה שאתה נפגש איתה אין..

חוץ מזה, שבסופו של דבר האיחור הזה יכול לבוא לידי ביטוי במשכורת שלך. אז לכאורה, גם בפגישה לאיחור יכולות להיות השפעות..(;

אם עשית את המירב מבחינתך להגיע בזמן, ואתה רואה בשלב סביר שהדרך מתעכבת ואתה מעדכן את הבחורה מספיק זמן לפני (ולא 5 דק' לפני מודיע על איחור של יותר מחצי שעה)- אז כן יש עניין בעין טובה מצד הבחורה. יש עניין בעין טובה תמיד.

ועם כל הציפיה להבנה שאני בנאדם- גם הצד השני הוא בנאדם, וישמצב שהקושי לדון לכף זכות בסיטואציות מסוימות נובע מזה.
בהקשר הספציפי שהעליץ- בסופו של דבר יש איזשהם לחץ והתרגשות לפני פגישה, ובהרבה מקרים מפנים בשביל זה זמן וגם מוותרים על דברים אחרים, כך שלגיטימי שגם האיחור עדיין יציק לה ברמה כזאת או אחרת..
י"ב אייר 11:14
אבל הם קורים בראש שלנו ולא בתוך הבלון גז שהפסיק לעבוד חצי שעה לפני המשמרת

י"ב אייר 11:20

שיש התרגשות ולחץ של הבחורה

לעומת הבוס שכנראה לא התרגש במיוחד לקראת ההגעה שלך לעבודה, ואני מקווה שגם לא נכנס ללחץ

י"ב אייר 11:29
אמנם לראש הצוות יש עוד עובדים חוץ ממני ברוך ה' אבל זה לא מסביר למה הוא לא ביקש שאראה לו שהכירה לא עובדת. אף אחד לא רוצה עובד שמשקר במיוחד כשזה מאוד פשוט לגנוב מהלקוחות את ארוחת הערב שלהם שלפעמים מאוד יקרה

י"ב אייר 11:55
אם יש תקלה בכיריים שעלולה לגרום לבנאדם לאחר ביום העבודה הראשון שלו, הוא אוכל מהר מה שיש לו בנמצא ומגיע לעבודה בזמן.
אחריות ועמידה בזמנים זה בסיסי. ודאי כשמדובר בעבודה שזמן הוא פרמרטר חשוב בה.
י"ב אייר 12:10
וגם למה להיכנס לצלחת. אז אולי זה לא חכם אבל לא היה לי אוכל מוכן לאכול לפני משמרת

י"ב אייר 12:16

אני חושב שלא הבנת את הטיעון. היא לא אמרה שבגלל שהיא בלחץ אסור לה לסלוח לך אם תאחר, היא אמרה שבגלל שהבחורה בלחץ היא תתיחס לאיחור שלך קצת פחות בשוויון נפש, גם אם היא תאמין לכל מילה לגבי הסיבה לאיחור

י"ב אייר 14:20
י"ב אייר 11:58
י"ב אייר 12:09

י"ב אייר 14:29
שכנראה לא הבנת אותי..

התכוונתי להגיד שבאידיאל יש צורך בעין טובה תמיד- עם תירוצים ובלעדיהם.
אבל שבדיוק כמו שמצפים מהצד השני את האנושיות והטעויות שלנו, יש עניין גם להבין שלפעמים לצד השני קשה להכיל את זה בגלל האנושיות שלו.

והשאלה לגבי ההוכחה-
בחיים לא ביקשו ממני בעבודה להוכיח ולאמת את הסיבה שבגללה אני מחסירה או מאחרת (למעט אישור מחלה למפרע..)
ובחיים לא ביקשתי מבחור לשלוח תמונה של הפקק שהוא תקוע בו ובגללו הוא מאחר (וגם להיפך)..
כך שהקו''ח עדיין לא ברור לי..
י"ב אייר 12:17

מהסיבות שכתבו כאן... 

והמנהל לא מפסיד כל כך מלתת בך אמון פעם אחת 

כי בפעם השניה לא תהיה לו בעיה לפטר אותך בלי לשקול איך לעשות את זה

"ביום שיזוהמו כל המים על פני העולם, כל העצים ייחטבו, והשדות כולם יתייבשו,

רק אז אולי יבינו בני האדם, שאי אפשר לאכול כסף" 

(פתגם אינדיאני)

י"ב אייר 12:21
כמו שציינתי הוא יכל לבקש סרטון שלי לא מצליח להדליק את הגז. עובד תן ביס שמשקר יכול לגנוב מנות בקלילות.
ואגב היו לי עוד איחורים (חור במכנסיים באמצע הדרך וכו')

י"ב אייר 12:31

בשבילו זה הפסד קטן כנראה (ומאמין שהוא גם סומך על זה שאם תגנוב הוא ידע)

זה לא כמו שידוכים שאתה תקוע רגשית עם בנאדם אחד ואח"כ צריך לחשוב שעות איך להיפרד ואתה עלול להיפגע וכו'

זה סרט אחר..

"ביום שיזוהמו כל המים על פני העולם, כל העצים ייחטבו, והשדות כולם יתייבשו,

רק אז אולי יבינו בני האדם, שאי אפשר לאכול כסף" 

(פתגם אינדיאני)

י"ד אייר 14:33
והיא לא ראתה, היא תאמין לי שהיא כנראה לא שמה לב.

י"ד אייר 15:30

י"ד אייר 21:44
זה אמון בסיסי
י"ד אייר 23:09
העניין הוא החלטה לחתוך אם חלילה אפגוש מישהי כזאת

י"ד אייר 13:11

ראשית לא מקובל בשום עבודה (אני מקווה מאוד על־כל־פנים) "להוכיח" למה התעכבת מלבד אישור מחלה שזה בעיקר בשביל פורמליות של הנה"ח 

שנית ראש צוות אינו מעסיק, ראש צוות אכפת לו אם העבודה נעשית או לא

עכשיו לגופו של עניין למעשה כשם שאין פרצופיהן דומין כו', אי־אפשר "להכריח" מישהו להרגיש משהו, בחורה יכולה להיעלב אם איחרת לה גם מסיבה סבירה, והיא יכולה גם לשכוח מזה בפגישה הבאה, ויכולה להיות בחורה אחרת שלא אכפת לה, או כזאת שבעצמה תאחר כי התקלקלו לה הכיריים (הסיבה הכי מוזרה ששמעתי עד היום), לענ"ד כדאי להקפיד על זמנים ככל הניתן כיאה לבני תורה מנומסים