ה' אב 14:59

במקרה ובטעות, אני מתפקד ליכוד בעל זכות הצבעה (למתעניינים, התפקדתי כדי לעבוד בבחירות ושכחתי לבטל הו"ק...)

אשמח להמלצות+דיס למתמודדים (כמובן כמה שיותר ימניים וקרובים בדעותיהם לציונות הדתית (לאו דווקא המפלגה)

@מרדכי

אולי גם לך @אריאל יוסף יהיה מה להוסיף בעניין

"המזכירים כרכים המוקפין מימות יהושע בן נון, לא יוכלו להישאר עבדי אחשוורוש " (מגד ירחים, חודש אדר)

ה' אב 17:55
בס"ד

יריב לוין - בעיניי צריך להגיע הכי גבוה ברשימה. אומנם לא קריזמטי במיוחד אבל איש של עשייה, במיוחד בתחום המשפט.

דני דנון - אומנם השנים באום קצת השכיחו את פעילותו, אבל היה נאמן לערכי הימין לאורך כל הדרך וחטף על זה.

מאי גולן -מכיר אותה עוד מהימים של עוצמה לישראל (לאב לא טעות) והעיר העברית. משמיעה קול ערכי ושחשוב בנושא השכונות והמסתננים.

מיקי זהר - גם פועל רבות בנושא ארץ ישראל

שלמה קרעי - מביא את הצד התורני יותר למפלגה.

בהתלבטות:
יואב קיש, אופיר אקוניס, ארז תדמור, דודי אמסלם (בגלל הצד המסורתי שהוא מביא) ויש עוד שבוע חחשוב ולהתייעץ. מדגדג לי גם להצביע לבועז ביסמוט, סתם כי מדובר באדם מגניב וכשנפגשתי איתו הוא השאיר עלי רושם טוב.

ה' אב 19:22
יולי אדלשטיין? וגילה גמליאל? לא ממש מכיר את מעשיהם..
ולגבי ניר ברקת, זה רק תחושה שלי שאין תוכו כברו?
יש לי 12 לבחור..

"המזכירים כרכים המוקפין מימות יהושע בן נון, לא יוכלו להישאר עבדי אחשוורוש " (מגד ירחים, חודש אדר)

ה' אב 19:42

בביאת ג״צ ובחורבן בג״צ ננוחם. 

(ותודה לשום וחניכה)

ה' אב 19:43

ה' אב 20:47
בס"ד

יולי אדשלטיין זאת בהחלט אופציה, עם כי הסיבוב שהוא עשה בשנה האחרונה קצת מפריע לי. גילה גמליאל מעולם לא דיברה אליי, אבל אם מתעקשים על נשים אז קטי שטרית וגלית דיסטאן-אבטריאן יכולות בעיניי להילקח בחשבון.

לגבי ברקת אתה צודק. לא הייתי מצביע לו ואני אישית מאוד מאוד חושש ממנו.

ו' אב 02:19
ומזדהה עם הרגשתך הצודקת על ניר ברקת.
יולי אדלשטיין "פושר". אם תיתקע בלי 12 תן לו, אבל אין עניין מיוחד לקדם אותו.
חושב שראוי לקדם את ארז תדמור.
דודי אמסלם גם חשוב, מסורתי אמיתי אמיתי, עם כל הלב.
לגלית דיסטל ולמאי גולן חובה להצביע, ממש חובה. שתיהן ערכיות, חכמות מאוד, מחוברות למסורת, נשות אמת ומאוד חזקות.
ה' אב 20:32

אדם רציני והלוואי שייכנס לכנסת

"סובלנות מפלה היא כלי שיוכל לשנות את האיזון בין ימין לשמאל, שיגביל את החירות של הימין...
וכך יחזק את המדוכאים נגד המדכאים"
(הרברט מרקוזה, מהוגי אסכולת פרנקפורט, "Repressive Tolerance")

ו' אב 18:58

@arnonsegal1

בביקורת כלפי היחס של שלטונות המדינה כלפי היהודים השואפים לעלות להר הבית. בנוסף, האם כפעילות כחבר כנסת, הוא יוכל לקדם, תודעתית וציבורית, את ההכרה במנהג עליית היהודים להר?

ו' אב 00:52

עריכה | הגהה | הבאה לדפוס
לפרטים ניתן לפנות באישי

היום 00:40

יש לבחור בו בכל מחיר

היום 00:42

לפרטים ניתן לפנות באישי

ח' אב 15:32
בס"ד

יריב לוין
דני דנון
מאי גולן
מיקי זהר
שלמה קרעי

יולי אדלשטיין
דודי אמסלם
בעז ביסמוט
גלית דיסטל אטבריאן(?)
ללי דרעי (במיקום של אישה חדשה)
יואב קיש
קטי שטרית

דיסטל-אטבריאן תחת סימן שאלה לאחר הפרסום של עמיאל ירחי בכיפה עם דברים שאמרה על גלעד שרון (מבחינתי קו אדום בוהק). אבל דברים שכתבו מאז מיכאל בן ארי, בצלאל סמוטריץ' ואחרים (ועוזרה הפרלמנטרי שאנחנו בקשר וכתב לי בפרטי) גורמים לי להרהר בנושא, אז בינתיים היא פה אבל אולי זה ישתנה.

משבצת יו"ש-
כנראה התלבט עד השניה האחרונה. שני מועצדים מצויינים שתרמו רבות להתיישבות וחבל שהליכוד לא יכול להתברך בשניהם.

ח' אב 16:59

זאת אמירה חמורה מאוד שאמורה לשרוף אותה. 

(ותודה לשום וחניכה)

ח' אב 17:09
בס"ד

(רק העוזר כתב לי בפרטי, אבל את השיחה הזאת השאיר בניינו כמובן)

ח' אב 17:20

(ותודה לשום וחניכה)

ח' אב 17:21
אבל אני לא יודע מה האלטרנטיבות
מי מתמודדת מולה?

ולא מבין למה אתה לא מונה את ארז תדמור
ח' אב 18:09
בס"ד

אבל משהו שאני מאוד סומך עליו המליץ לי עליה. תושבת עלי שהתיישבות לנגד עיניה, זה משהו חשוב.

ארז תדמור הוא עדיין חידה בעיניי. איש מצוין, אבל אני חוושש ממנו בעיקר בסוגיות של דת ומדינה.

י' אב 20:47
בס"ד

בכל מקרה הוא הותיר עלי רושם ממש טוב גם כסגן שר הבריאות בממשלה הקודמת וגם בשנה האחרונה.

ה' אב 17:59

גם אני התפקדתי ל-עוצמה בערב פסח שנה זו, הקרבת הקרבן, וב"ה כנראה בזכותי סמוטרי'ץ חייב לתת לו 5 מקומות, ואני מבקש מהמתפקדים בצה"ד, אנא תדאגו לבחור מי שיעשה באמת משהו לקרבנות והמקדש, [אחרי שהוא הולך להיות על הקולות של עוצמה וד"ל]

ה' אב 18:50

בעז"ה כשתגיע לידי תמונה של טופס ההצבעה אסמן בה ואפרסם.

לפרטים ניתן לפנות באישי

ה' אב 19:19

ו' אב 00:47

מחר: הליכוד בוחר את רשימתו לכנסת | ערוץ 7

לתשומת לב: חייבים לסמן 12 *בדיוק*. לא פחות ולא יותר.

לפרטים ניתן לפנות באישי

י"א אב 16:48
עבר עריכה על ידי אריאל יוסף בתאריך י"א באב תשפ"ב 23:12

רשימת מומלצים לענ"ד ללא דילים ע"פ אידאולוגיה:

לפרטים ניתן לפנות באישי

ו' אב 00:35

תשמע מה שאומר הבחירות שלי

https://twitter.com/GadDafna/status/1554419576741535745

ארנון סגל

@arnonsegal1