ז' אב 20:29
מי בכלל רוצה להתחתן?
ז' אב 20:30

אפאטי

ז' אב 20:32
ז' אב 20:33
גם ילדים לא.
לא רוצה פיקניק. רוצה בית.
ז' אב 20:47
ח' אב 00:57
ותראי אותי
אולי זה הפיתרון

זה בסדר להגיב לי תמיד, אלא אם כן ציינתי אחרת

"בינתיים, נשמח אם תאפשרו לנו לצאת מכלוב הזהב. אפשר מפתח, בבקשה?"

הלל גרשוני, כסף של אחרים

ח' אב 01:11
יש לי 2 חברות בול כמוך

אני אומרת עלינו על הנוסחה

מנפנף

ח' אב 04:45
מניסיון
ח' אב 09:50
כי אדם שבאמת רוצה אף פעם לא יפסיק "פתאום" לרצות.
זה עובד כשמשחררים את הבחוץ ומתעסקים בבפנים.
אז אתה אמנם לא מפסיק לרצות אבל אתה מוסח

הכלי הזה, שבור אני משתמש בו

ח' אב 09:52

או בגברית?

ויש אדם שלא רצה ולא התחתן ואז כשרוצה לא מוצא.

ח' אב 10:06
שברגע שאדם מתחיל לרצות מאד משהו וזה אפילו לא קשור דווקא לחתונה, כל דבר, משהו בתוכו מתחיל להיות על זה. הוא שומע על זה, הוא רואה אתש זה סביבו אצל אחרים וכו. הרצון לא נכבה פתאום. פשןט אם עבר המון זמן והוא לא השיג את זה, הוא מתחיל להתייאש וכדי להימנע מהכאב הוא 'מחליט' שהוא כבר לא רוצה את זה. אבל ברמה הרגשית ודאי שהוא עדיין רוצה את זה
מה שהתכוונתי זה שמה שעוזר להשיג את זה, זה להיכנס פנימה. להפסיק להתעסק במה עוד אני יכול לעשות כדי להשיג את זה, למה לאחרים זה כן עובד וכו
להתחיל עבודה פנימית של בירור הרצון באמת ואיפה הוא נתקע. לשאול את עצמי עם איזה אמונות אני מסתובב בהקשר לאותו דבר שאני רוצה. לדוגמא בהקשר לנישואים, מה אני באמת חושב על נישואים/אנשים נשואים, על גברים/נשים וכו. הרבה פעמים נגלה שם פחדים שמכניסים אותנו ללופ מחשבתי ובעצם מונעים ממנו להתחתן.
מה אני מרוויח מזה שעוד לא התחתנתי?
אני זוכרת שכששמעתי בפעם הראשונה את הרב יהושע שפירא אומר שמי שלא התחתן סימן שהוא לא רוצה להתחתן, זה ממש הכעיס אותי ופגע בי. אבל אחרי כמה זמן הבנתי כמה זה נכון, כמה בעומק אנחנו מסתובבים עם פחדים ואמונות שפשוט גורמות לנו לא לרצות או לפחד מלהתחתן. כל עוד לא מודעים לזה, לא נפגשים עם זה ומביאים שם תיקון/ריפוי כמעט ולא סביר שזה יקרה. בטח בגילאים מתקדמים יותר שבעקבות הרווקות המאוחרת נוצרות עוד ועוד אמונות למיניהן..מנגד כשכן עושים את התהליך זה קורה. רוב הזמן לא מיד, לוקח זמן לתקן שנים של אמונות ולהאמין באמת בחדשות, אבל זה קורה בסוף. ראיתי את זה קורה. על אחרים וב''ה גם עלי
זאת הדרך הארוכה וקצרה

הכלי הזה, שבור אני משתמש בו

ח' אב 10:11

כמו בכל דבר בחיים - יש מי שזה נכון לו ויש מי שלא. תלוי גם בשלב בחיים ובמודעות העצמית.

לגבי רווקות מאוחרת - הרבה פעמים היא דווקא משחררת מדמיונות וגורמת להתמקד בעיקר. צריך גם להבדיל בין ניסיון (החשוב כל כך) לבין "אמונות למינהן".