כ"ד באב תשפ"ג 10:08

היי!

חייבת את עצתכן.

חמותי נראת אישה מזה טובה וכיפית, באמת מפנקת הרבה, קונה לנו המון וכו.. היא גרה בחול ומגיעה אלינו כמה פעמים בשנה כל פעם לאיזה שבוע או יותר, ישנה אצלינו והכל. יש לה 4 בנים אבל אף אחד לא כזה מסתדר איתה, תמיד הייתי מנסה לגשר בין בעלי לבינה כי באמת אהבתי אותה, אבל לאחרונה אני קולטת כמה היא ארמומית ושתלטנית, בכל פעם שהיא באה, היא מנהלת את הדברים איך שנח לה,וגם אם היא תשאל משהו זה יהיה באופן שלא באמת משאיר אפשרות להגיד לה 'לא'.. למשל היא יכולה להגיד סגרתי כרטיס טיסה, נח לכם התאריכים האלו.. (כבר סגרה אז מה היא שואלת) וכשבאה היא קובעת איך יתנהל סדר היום, למשל היא אומרת אני אצא עם הילדים בסדר? תוך כדי שמארגנת אותם.. קיצר אפשר עוד להרחיב.

הקייץ תכננה לנו נופש איתה באיזה מלון והיא מרגישה שם ממש יותר בנח כי זה לא הטריטוריה שלנו, קובעת, אני יוצאת עם הילדים בסדר? לוקחת אותם מפה לשם, אחכ קניון וכו ואפילו לא מציעה לי להגיע, אז לא בא לי להדחף, אבל הייתי רוצה לצאת עם הילדים לבד עם בעלי. ביום למחרת אמרתי נמאס לי עוד לפני שקבעה מה נעשה אמרתי לה היום ניקח את הילדים ל.. ופשוט התארגנו ליציאה היא הייתה ממש מופתעת ואז אמרה אוקיי אחכ אני אקח אותם ל... ואז אמרתי לה בסדר נצא כולנו אחכ לאיפה שאת רוצה. מפה לשם חזרנו הבטחתי להם שיתקלחו ונשב יחד לראות סרט היינו צריכים מנוחה קצרה אחרי הטיול... קילחתי את הילדים היא באה לעזור להלביש אותם, בנתיים נכנסתי להתקלח והיא מתחילה לצאת איתם, בעלי עצר אותה ואמר שנייה רצינו להגיע גם אז אמרה אין בעיה קחו את הזמן תתארגנו ותגיעו אנחנו בנתיים נצא והכל כאילו בנחמדות... יצאתי מהמקלחת ופשוט בכיתי איך היא לא שואלת, לא מעדכנת אותי ופשוט יוצאת עם הילדים, לא יודעת איך להגיב אני טעונה עליה.. היה בא לי לחתוך את הנופש הזה ולחזור, קשה לי להרוס לה אבל נמאס לי ממנה. אשמח לעזרתכן

כ"ד באב תשפ"ג 10:28
מה בעלך חושב?

איך שאר האחים מתמודדים עם זה?

הייתי מנסה לעשות תיאום ציפיות ברור בינך לבין בעלך בכל פעם שהיא מגיעה לביקור- מה מרשים לה ומה לא. אפילו לכתוב לוז מפורט לאותו שבוע שבו היא מקבלת זמנים למה שחשוב לה ומצד שני, אתם מקבלים את מה שחשוב לכם.

במצבים מסויימים זה בסדר גם לומר לה לא. אבל היא נשמעת אדם סביר שצריך לתת לו גבול ברור ומצד שני גם פרגון ולתת לה קצת להנות מהנכדים, רק בצורה שתתאים לכם. ואחרי שיש תכנון, אפשר לעמוד על הגבול יותר כי סיכמנו ואמרנו.

בהצלחה

לקבוצת ווטסאפ שקטה שעוזרת לגברים להתחתן בקלות:

הדרך השקטה לחתונה שלך

לקבוצת שדכנים נהנים ומחתנים 

אולי יעניין אותך