יואב גלנט בבנימין:
ילדי ישראל - העוצמה האמיתית שלנו

שר החינוך הגיע יחד עם ראש הממשלה נתניהו לפתוח את שנת הלימודים בבית הספר ביישוב מבוא חורון שבבנימין.

ערוץ 7 , י"ב באלול תש"פ

ילדי ישראל - העוצמה האמיתית שלנו-ערוץ 7
השר גלנט עם התלמידים במבוא חורון
צילום: עודד קרני, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר החינוך יואב גלנט פתחו הבוקר (שלישי) את שנת הלימודים בבית הספר ביישוב מבוא חורון בבנימין.

שר החינוך יואב גלנט אמר, "בהתרגשות ומתוך תחושת שליחות פתחנו הבוקר את שנת הלימודים התשפ"א, בתום מאמץ מרוכז של כל מערכת החינוך בישראל, בדיוק כפי שהתחייבתי לפני חודשיים".

"הגננות, המורות, המורים והמנהלים שלנו התייצבו באלפי מוסדות חינוך בכל רחבי הארץ, בכלל המגזרים, וקיבלו על עצמם שוב באהבה את המשימה החשובה כל-כך של טיפוח העוצמה האמיתית של מדינת ישראל – הילדים שלנו", הוסיף גלנט.

לדבריו, "שנת הלימודים נפתחה בצל משבר בריאותי גדול, אבל עצם פתיחתה היא הישג חינוכי וכלכלי כאחד. כל ילד החוזר לספסל הלימודים, גם בתנאים המורכבים אשר נכפו עלינו, מאפשר להוריו לצאת לעבודתם כרגיל. החזרה ללימודים היא לכן גם הישג כלכלי חשוב עבור כל בית אב ועבור כלכלת ישראל כולה. נחנך ונעצים את ילדי ישראל ונמשיך וננקוט בכל הצעדים הנדרשים כדי לשמור על בריאות התלמידים וצוותי ההוראה".

"אני מאמין גדול בילדי ישראל ובמתן הזדמנות לכולם. ילד החולם על הצלחה זכאי לקבל את כל שאנו יכולים לתת כדי לסייע בידו. יחד, מתוך תחושת שותפות ואחדות, נעשה הכל על מנת להבטיח שכל ילד וילדה יקבלו את הכלים הנדרשים להם כדי לפרוח, להתפתח ולהצליח", סיכם שר החינוך.טוען....