הפמיניזם משתלט גם על החורף
הפמיניזם משתלט גם על החורףצילום: איסטוק

נזדמנה לידי לא מזמן כתבת דעה מצוינת על החורף הקרב ובא עלינו. לפי כל התחזיות זה יהיה חורף קשה שלא לומר אלים וכנראה מלווה בלא מעט קורבנות.

למרבה הצער אין מדובר על חורף של גשמי ברכה אלא על החורף הפמיניסטי .

גם את החורף הקטלני הזה מכינות הפמיניסטיות תקופה ארוכה ובצורה שיטתית - תוכניות עבודה, קבוצות עבודה, לוביסטים (או שאולי לוביסטים.יות) קבוצות מיקוד וכדומה.

תוכניות העבודה הולכת כשני עשורים אחורה בצורה הדרגתית לקדם את מעמד האישה, אך בשנים האחרונות וביתר שאת בתקופת הממשלה הנוכחית שינתה המהפכה את פניה ולובשת פנים אחרות לגמרי.

לא עוד (רק) קידום ושוויון האישה אלא סילוק הגברים מהמרחב - כל מרחב, ציבורי, אישי, משפחתי, צבאי, אזרחי והחלפתם בנשים, וזאת הפכה להיות המטרה ואין בלתה.

איני נכנס למניעים כרגע, אם כי חולף במוחי הרהור נוגה כי המניע העיקרי הינו שנאת גברים באשר הם. אני מסתכל על העובדות שמסתכמות במהלכים ותוצאות.

הפרטים (הלא) קטנים

לא אלאה אתכם בפרטים קטנים אלו שלכאורה אינם חשובים - כגון שהמימון הממשלתי לאשה גבוה יותר לאשה מאשר לגבר (למשל תוספת נק' זיכוי במס הכנסה) למרות שהכנסות המדינה ממיסוי גברים גבוה משמעותית מהכנסות ממיסוי נשים (נשים עובדות 30% פחות שעות )או שלמרות "צווחות הגוואעלד" של ארגוני הנשים רוב המתים כתוצאה מסכסוכי משפחה הם גברים ביחס של כמעט 1 ל-5 לרעת הגברים (פחות מ-20 נשים לשנה, רובן אגב מהמגזר הערבי לעומת מעל 150 גברים לשנה שמתאבדים בהליכי גירושין). או שרוב מכריע של תיקי גירושין נגמר בניצחון כספי גדול של האישה ושיש לא מעט מקרי עגינות קשים דווקא של גברים.

אכן יש קושי להסתכל על העובדות עקב העובדה כי את הפרוגרסיבים (אשר הפמיניסטיות הן ראש החץ שלהם) אי אפשר לבלבל עם עובדות וכהרגלם הם מסתירים אותן מפנינו באמתלות של "אג'נדות מקדמות נשים".

אג'נדות אלו גורמות גם לנשים תמימות לצאת לרחוב ולרשתות החברתיות ולזעוק כנגד קיפוח שלא באמת קיים. הנתונים עליהם מתבססות הפמיניסטיות הנן בסגנון אלף לילה ולילה במקרה טוב או על שיטות גבלסיות למינהן במקרה הפחות טוב (גבלס - שר התעמולה הגרמני לפני המלחמה, ביסס את התעמולה על שקרים ומניפולציות) וכבר בדקו זאת לא מעט, דוגמא כאן ועדיין המספרים מדברים.

כאשר מנסה אדם או אשה מין הישוב לשקף את העובדות הוא זוכה להתעלמות ובוז במקרה הטוב ולקיטונות של שנאה במקרה הפחות טוב. דוגמא טובה לעניין זה יכולה להיות תגובתה של גב ברית יעקובי בעיתון הפרינט בשבע בשבת הקודמת שהובא כתגובה למאמרו המקיף של עמנואל שילה בנושא.

גב' יעקובי אינה מתמודדת עם הטענות הנוקבות שמועלות במאמרו של עמנואל שילה כנגד הקמפיינים הפמיניסטים ובמקום התמודדות ותוך התעלמות מהעובדות ממשיכה וטוענת כי המאבק באלימות נגד נשים הוא "התחלת השינוי". על כך נאמר "אל תבלבלו פמיניסטית פרוגרסיבית בעובדות".

השיטה

אם תסתכלו על נבחרי הציבור תראו כי הם מנסים לעבוד לפי אמונתם וחזונם כל אחד לפי השתייכותו הפוליטית והמפלגתית - אנשי הליכוד עוסקים בעיקר בריבונות ולאום, החרדים בענייני דת, מפלגת העבודה בענייני סוציאליזם קומוניסטי, הערבים בעניין השמדת ישראל והיהודים, כחול לבן .... נו טוב בענייני כחול לבן (ואם תתעקשו אז גם בהפיכת מדינת ישראל למדינת כל אזרחיה).

אולם אם תסתכלו על נבחרות הציבור תראו כי הן מגויסות לדבר אחד בלבד. במבט כולל זהו "קידום מעמד האישה", רעיון חשוב בפני עצמו אך בעיון מקרוב ברעיון ובעיקר בביצוע עולה תמונה אחרת לגמרי, לא שיוויון - נשים לצד גברים אלא נשים מעל גברים.

בעיון קרוב יותר מתגלה רעיון של מחיקת הגברים מהמרחב הציבורי כמות החוקים והתקנות נגד גברים היא לא נתפסת. (רק נגד גברים, הן אפילו לא מנסות להסוות זאת, למשל -מעט מכירים את חוק הביטוח לאומי נוסח משולב 1995 ובטח לא את סעיף 238, אבל סעיף זה קובע מפורשות אפליית קצבאות אלמנים למול אלמנות. למי שמעוניין דוגמאות כאן

החל מהחוק להטרדה מינית ב-2006 ועד החוק לאזוק אלקטרוני ב-2019, וכאשר מירב מיכאלי מציעה הצעת חוק (שתהיה תמיד פמיניסטית במוצהר או במובלע), קרן ברק, תהילה פרידמן, עומר ינקליבץ, שרן השכל, איילת שקד, שולי מועלם, עיאדה תומה סולמן וכמעט כל חברת כנסת אחרת מישרות איתה קו ללא היסוס.

השנאה

לעיתים קרובות אני תוהה מאין כל השנאה הזאת מגיעה ולמה. ובכן השנאה הנשית לגברים מגיעה מ... נכון אירגוני הנשים. בחודש מאי 2019 (כהכנה ליום האשה או בעצם יום שנאת הגברים) קבעה ויצו לא פחות כי גבר= רוצח.

טוענות הפמיניסטיות כי יש אפליה מבנית במקומות עבודה כנגד נשים. האמנם? נסו בתור גברים להתקבל לעבודה לתפקיד אירגוני/ניהולי באחד מאירגוני הנשים, אולי רק בתור אנשי אחזקה. בעניין הפמיניסטי אין כל הבדל בין אירגוני הנשים השונים כולל אלו הדתיים - בת מלך, קולך.... וגם אמונה (אל תראו מופתעים) בכולם תרבות השנאה לגברים נמצאת כמוטיב מרכזי - הן כמובן יכחישו זאת.

הכסף הגדול

לארגוני הנשים בישראל תקציב שנתי של כ 4 מילארד ש"ח (כלומר 1000 ש"ח לשנה לאישה, רק בגלל שהיא אשה) ועוד כ 60000 עובדות ומתנדבות בארגונים השונים.

על מנת לסבר את האוזן - תקציב של 4 מילארד ₪ ממקם את עצמו בין עשרת משרדי הממשלה הגדולים (מתוך 30 ומשהוא משרדים). קצת אחרי כלל התקציב של הרשויות המקומיות ,5.7 מילארד. ולפני משרד המשפטים 3.7 מילארד. עוד נתונים כאן

הכסף הקטן (מתחבר לכסף גדול)

ותשאלו עצמכם כיצד מצליחות הנשים להשיג תקציבי עתק כאלו? אז התשובה היא - באמצעות השלטת טרור של עובדות מוטעות. למשל האגדה בדבר קיומן של 200,000 נשים מוכות בשנה, האומנם? עיון מנתוני משרד העבודה מעלה כי בפועל יש פחות מ-200! נשים מוכות במעונות שהמשרד מפעיל (מבלי לזלזל בסבל האישי של אף אחת מהן), עיון נוסף מעלה שהמשרד מפעיל את אותם מעונות ע"י עמותות פרטיות של לא אחרות מאשר העמותות הפמיניסטיות עצמן בתקציב כולל של כ 50 מיליון ₪ לשנה.

כלומר מחד הן עושות תעמולה ,הפגנות, מחאות ושטיפת מוח ברשתות החברתיות וכך נפתח לו הכיס הציבורי בשביל 200 נשים. בחשבון פשוט זה 250,000 ₪ לאישה לשנה, ברור לכם שהאשה "המוכה" אינה מקבלת את הסכומים האלו, אז לאן זה הולך? לכיס הפמיניסטי.

אביא לכם משל כדי להסביר העניין - אם מישהו רוצה להרוויח כסף ממסמרים למשל, אזי הוא מקים מפעל למסמרים, אם מישהוא רוצה להרוויח מהשכלה גבוהה, הוא מקים מפעל להשכלה גבוהה (קוראים לזה אוניברסיטה או מכללה) ואם יש כאלו שרוצות להרוויח כסף מנשים מוכות – נכון, הן מקימות מפעל לנשים מוכות (מעונות לנשים מוכות).

הופ עברנו (משנאת גברים למחיקתם)

ולא אלאה אתכם בפרטים נוספים על החדירה הפמיניסטית לכל תחום -את הצבא למשל אתם כבר מכירים -אבל ספק אם את נפלאות מערכת החינוך אתם מכירים.

במערכת החינוך שלנו הפמיניסטיות הן השולטות מאחורי הקלעים באמצעות אגף הידוע בשמו "אגף ש"פי"(שירות פסיכולוגי ייעודי) במסגרת משרד החינוך ובאדיבות הפמיניסטיות שיעור לשון הופך לשיעור על "תרבות האונס". (תוכלו למצוא זאת כאן בעמוד 5 שאלה5)

או לימוד ערבית הופך לשיעור על הדרת נשים. ואל תצקצקו בלשונכם "לנו זה לא קורה, יש לנו חמ"ד". המצב בחמ"ד טוב יותר אבל לא בהרבה.

ובעוד אנו מדברים משיקה ראש העיר חיפה תוכנית מקיפה למיגור גברים ההופכת את חיפה לעיר לנשים בלבד (בחסות ומימון גרמני ואורנטציה פלסטינית) ("עיר לכולן" וגם כאן).

מצבם העגום של הגברים בעייתי ככל שיהיה כשלעצמו אינו סיבה לעגמומיות יתר, הסיבה אחרת ופרוזאית לגמרי, הגברים מטבע בריאתם וה-DNA שלהם הם אנשי מעש אופטימים, למעשה הם אלו ש"סוחבים" את העולם על כתפיהם ולכן באין גברים גבריים, (כלומר בעלי חשיבה גברית-נחושה ממוקדת והחלטית ) אין קיום לחברה.

נסו תרגיל מחשבתי, הסתכלו על המרחב סביבכם ובדקו האם ניתן לאייש אותו בגבר או באישה או בשניהם. באופן (לא) מפתיע גברים יכולים לאייש את כל התפקידים ונשים? רק כחצי מהתפקידים ובהתאמה, כחצי מהמשרות. לא מאמינים? בדקו מתי ראיתם פעם אחרונה: מוסכניקית, טכנאית, פועלת זבל או ניקיון, נהגת משא, שליחה ועוד לעומת זה יש מורים, אחים, עוס"ים ואפילו גננים, כאלו של גני ילדים, לא של גינות ...

תרגיל מחשבתי זה מעלה הרהור עגום משהוא – מתי יגיע תור הבג"ץ למען שילוב פועלות זבל או מוסכניקיות ... מין הסתם זה כנראה לא יקרה.

האידיאולוגיה והשיטה - כלים להשמדת ערך

שיטוט מהיר במחוזות התיאולוגים של הפמיניזם מגלה שהשיח הפמיניסטי עבר שינוי מהותי כאשר עם תחילת האידיאולוגיה הפמיניסטית בסוף המאה ה-19 הרעיון המוביל היה הפמיניזם החברתי, אשר כשמו כן הוא והפמיניזם הרדיקלי היה רעיון ערטילאי (הסופרג'יסטיות למי ששמע) הרי שבתקופה שבין המלחמות הפמיניזם הרדיקלי תפס תאוצה ובתקופה שאחרי מלחמת העולם החל להיות הרעיון המרכזי תוך כדי שיתוף פעולה עם חוגים פרוגרסיביים קיצוניים אחרים למשל מבית מדרשו של אדוארד סעיד.

כך יוצא שבעשור האחרון הזרמים המובילים הם הפמיניזם הלסבי ובעיקר הפמיניזם הקיצוני שני זרמים שאומצו בחום ע"י הפמיניסטיות ברחבי העולם והיום הם ה"מיין סטרים" הפמיניסטי. הם מבוססים על שנאה. בעיקר לגברים אך גם להומואים וטרנסג'נדרים ושהדיון הנפוץ בחוגים אלו הוא על מעמדם ובעיקר על נחיצותם של הגברים בעולם.

כשאני אומר שיח מוביל אני מתכוון שזה מה שלומדים היום באוניברסיטאות! ע"ע גבר = רוצח של ויצו לעיל, הכרזה לא יצאה "בטעות" היא תוכננה היטב כך.

למעוניינים בהרחבה מצ"ב קישור למאמר מצוין של אחד דר' עופר קצורגין.

הרעיון הפמיניסטי מעולם לא היה העיפרון המחודד בקלמר האנושות, תמיד היו לו בעיות לוגיות מובנות אשר בהסתכלות חטופה נראו מעניינות ואולי נכונות אבל בהסתכלות אנושית עמוקה יותר הם במקרה הטוב, עלובים, או מפלצתיים במקרה הפחות טוב.

אחד הרעיונות המרכזים, אולי הרעיון המרכזי ב"הא" הידיעה ,של הפמיניזם היום הוא "עולם ללא גברים" are man necessary?) או אם תרצו יש גם בעברית וגם כאןאשר כשמו כן הוא, מניפסט שלם המסביר כיצד ניתן להכחיד גברים ולהשתמש בהם לצורכי רביה בלבד.

הרעיון כנראה נלקח מהטבע בו לפעמים קבוצה קטנה של זכרים מרביעה מתחזקת ושולטת בלהקה גדולה של נקבות, (מעלה תהיה - האם ניתן להסיק מכך מתאם כלשהוא בין פמיניסטיות לחיות בר). אגב מייסדות הפמיניזם הרדיקלי למשל שולמית פירסטון או מרי אובריאן הן כנראה האמהות הרוחניות של מירב מיכאלי, כך יוצא שגברים המצביעים למירב מיכאלי בעצם מצביעים בעד הכחדתם שלהם עצמם...

עוד בדומה לטבע בו יש מקרי התחפשות בו יצור אחד "לובש" את חליפת האיומים של יצור אחר, למשל הזעמן המצוי, נחש לא ארסי ורגוע בד"כ ומועיל לאדם, "מתחפש" לצפע ארץ ישראלי, נחש ארסי ועצבני, וכל זאת ע"מ לזכות בהגנה פסיכולוגית, הרי מי יעז להתעסק עם צפע?

הפמיניזם נוקט בשיטה דומה אך הפוכה, הפמיניסטיות מתחפשות לנשים ע"מ לזכות באהדת הציבור בעזרת המראה הנשי, הגבר המצוי מהיותו ג'נטלמן, נופל בפח היקוש, ואז משזכו באהדה, הן תוקפות ומרעילות ללא רחם, הגבר (וגם לא מעט נשים) מבולבל אינו מבין מהיכן זה בא לו. עוד בטרם הספיק הגבר להתעשת ולהגיב.

הפמיניסטיות מתקרבנות ברעש רב חזרה לתחפושת האישה ולוחצות בכל הכוח על בלוטת החמלה של החברה (למשל בזעקות - "נשים מוכות").

הנישואין זה לא מה שהיה פעם

מהיות הגברים מובילי ופרנסי עולם הם אינם פנויים להקשיב ללהג השנאה המקיף אותם, אולם הלהג הנ"ל הינו קטלני, עבורם אך בעיקר עבור כל החברה.

כחברה אנו כבר משלמים את המחיר, כולם מתפארים ברמת ילודה מדהימה בישראל. אמת, אך זאת בממוצע.

בהסתכלות פנימה ניתן לראות כי מגזרים שלמים דוהרים לכיוון היכחדות. למשל תל אביב, רמת גן וגבעתיים (מטרופולין המונה קרוב למיליון איש), נמצאים באזור 1.9 ילדים לאם. וגם הערים מסביבן לא במצב מזהיר (להזכירכם 2.1 ילדים לאם זה מספר הקסם שמתחתיו האוכלוסייה נכחדת, ו-1.8 ילדים לאם זה המספר שמתחתיו תהליך ההכחדה כבר לא הפיך).

אם שמעתם מפי ילדיכם שאין להם כוונה להינשא בקרוב או בכלל (חו"ח) הרי שזה לא מקרי - זו תולדה של אג'נדה פמיניסטית קטלנית שהולכת ומשתלטת על חיינו בכל פינה כאשר הבנים חשים בזאת ונזהרים.

ומה בכנסת ישראל?

את פתיחת עונת החורף הפמיניסטי הנוכחי מובילה הגב' קרן ברק בהצעת החוק שלה - "החוק למניעת אלימות כלכלית" או בשמו הנכון יותר "החוק לפרוק המשפחה ועידוד הגרושין" שוב לא אלאה אתכם בפרטים ובניתוח משפטי שלו (תוכלו לקרוא זאת כאן).

אומר רק שחוק זה המאפשר בצורה קלה וצינית ליצר מריבות משפחתיות בין כל חברי המשפחה. הורים/ילדים/אחים/סבים/גיסים, יביא את קץ החברה היהודית (ולמעשה גם את קץ שאר התרבות המערבית).

ח"כ קרן ברק אינה עובדת לבד אלא היא חלק ממעגל נשים שמשלב ידיים מהשמאל הרדיקאלי (ח"כ מירב מיכאלי, ח"כ תומא סולימאן) דרך המרכז ח"כ (תהילה פרידמן, עומר ינקלביץ השרה מירב כהן), ועד הימין (עידית סלמן ,איילת שקד, שולי מועלם), אגב אלו מהימין הן המסוכנות ביותר כלומר את אלו מהשמאל אנו מכירים ואין לנו ציפיות מהן אך אלו מהימין מתהדרות ב"נוצות" ימניות למשעי ומסנוורות את עיני הציבור בדיבור על ריבונות וביטחון, אך כשמגיעה הצבעה על חוקי אפליית גברים (וכאלו יש למכביר למעשה כל חצי שנה מחוקק חוק כזה) הן אצות רצות להצביע בעד חוקים אלו. יתרה מזאת בחלק מהמקרים הן מהיוזמות הראשיות של חוקים אלו.

לסיכום - אירגוני הנשים תמיד פונות ומדברות על "מחצית מהאוכלוסיה"

דברי אלו מיועדים בעיקר למחצית האחרת - הגברים. שימו לב והיו ערניים יש נשים (פמיניסטיות) לא נחמדות בסביבה. כאשר אתם מצביעים לאשה עבור תפקיד ציבורי ברוב מוחלט של המקרים לא תהיה זו אשה אלא פמיניסטית - חשבו האם זה משרת את האינטרס שלכם ושל בניכם.

לא מאמינים? מוזמנים לנסות!