אביו של יהודה משי זהב הלך לעולמו

סמוך לכניסת השבת הלך לעולמו אביו של יהודה משי זהב הרב מנחם מנדל משי זהב ז"ל. יו"ר זק"א איבד את אימו, את אחיו וכעת גם את אביו.

ערוץ 7 , י' בשבט תשפ"א

אביו של יהודה משי זהב הלך לעולמו-ערוץ 7
הרב מנחם מנדל ושרה זיסל משי זהב ז"ל
באדיבות המשפחה

אביו של יו"ר זק"א יהודה משי זהב, הרב מנחם מנדל משי זהב, הלך לעולמו לפני כניסת השבת.

משי זהב איבד בשבועות האחרונים את אחיו מסיבוך אירוע לב, את אימו וכעת גם את אביו.

יהודה משי זהב פרסם אחרי צאת השבת הודעה "עלה המוות בחלוננו, שבר על שבר על שבר הושברנו
מכה אחר מכה אחי הצעיר משה ז"ל אמי מורתי ז"ל ועכשיו אבי מורי ז"ל כל זה בתוך שלושים יום. גדול כים שברנו, מי ירפא לנו?

ריבונו של עולם אני יודע שאתה מעמיד אותנו בנסיון, נסיון קשה וכואב. אוי, כמה כואבבבב. אבל אני מבטיח לך שאפילו בהסתרה שבתוך ההסתרה, בוודאי גם שם נמצא ה' יתברך.

כי אני יודע שכשאבא נותן מכות זה רק מאהבה. אמשיך לאהוב אותך בכל לבבי, בכל נפשי ובכל מאודי.
ללכת בדרך התורה והמצוות, להגביר פעלים במעשי החסד והרחמים, כפי שחינכו אותי הורי היקרים ז"ל. הנאהבים והנעימים שבחייהם ובמותם לא נפרדו. שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד".

שרת התפוצות עומר ינקלביץ' מסרה "אין מילים להביע את גודל הצער למשמע הבשורה הקשה על פטירת הרב מנחם מנדל, אביו של יהודה משי זהב, בעודו יושב שבעה על אמו שרה זיסל ז"ל, ובתוך ימי השלושים על אחיו משה ז"ל. מי שאמר לעולמו די, יאמר לצרותינו די. הַמָּקוֹם יְנַחֵם אֶתְכֶם בְּתוֹךְ שְׁאַר אֲבֵלֵי צִיּוֹן וִירוּשָׁלַיִם וְלֹא תּוֹסִיפוּ לַדְּאָבָה עוֹד".

השר רפי פרץ אמר "הטרגדיה המשפחתית של יהודה רק מחדדת לנו- עלינו לשמור על ההנחיות ולנהוג באחריות ובזהירות יתרה, אלו חיי אדם ממש! יהודה ידידי היקר, משתתף בצערך, מתפלל שתשמע בשורות טובות, ותמצא נחמה במהרה!".

בהודעת זק"א עם צאת השבת נמסר "בחייהם ובמותם לא נפרדו, משפחת זק''א משתתפת באבלו הכבד והכאוב של יו''ר הארגון יהודה משי זהב, בפטירת אביו הרב מנחם מנדל ז''ל, תוך ימי השבעה על אמו מרת שרה זיסל ע''ה, במעשיך הגדולים תנוחם ולא תדע עוד צער, ברוך דיין האמת".

יהודה משי זהב עם אביו ז"ל
באדיבות המשפחה