שבוע לפני יום הבחירות, ח"כ לשעבר מטעם כולנו וכעת חלק מרשימת יש עתיד, מירב בן ארי, מסתובבת בארץ בימים האחרונים ומשוחחת עם מצביעים פוטנציאליים. בשיחה עם בן כספית ואריה אלדד, סיפרה בן ארי על החשש הגדול שלה שבו לא יוחלף השלטון.

"יש חשש, חבר'ה. אנחנו בישורת האחרונה ואנחנו דואגים ומוטרדים. אתמול הסתובבתי בין האנשים בגן מאיר בתל אביב, לא בנתיבות, בתל אביב - ויש מלא מתלבטים. אתם לא תאמינו. אנחנו בחשש גדול. זה שסמוטריץ' הגיע אתמול לשישה מנדטים והיום הוא מדבר על לבטל את משפט נתניהו - אני חושבת שהאנשים צריכים לנהור לקלפיות כדי להחליף אותו", טענה בן ארי.

על מפלגת כחול לבן, אמרה: "אני חושבת שהאירוע הזה שנקרא כחול לבן היה צריך כבר להסתיים, כי הבנו שאתם עושים עבודה טובה, אבל תנו לנו להוביל מעכשיו. לפיד נתן הכל לבני גנץ: הוא ויתר על הרוטציה, כל השטח וכל הפעילים היו לטובת העניין שבני גנץ יהיה ראש הממשלה. אז נקמנות אין פה, אבל אחריות על המדינה שלנו ועל החלפת השלטון - זה מה שיש כאן על הפרק".

עוד הוסיפה: "כשאני מסתובבת והאנשים אומרים לי שהם מצביעים למרצ, אני אומרת להם להצביע למרצ. על כל השאר אני בהחלט משפיעה ואומרת להם להצביע לנו, אבל האנשים מביאים לי תירוצים מוזרים. הם אומרים שגם ככה לא נצליח 'להזיז אותו', גם ככה יהיו בחירות חמישיות. מה קרה? זה לא היה ככה ב-2019".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו