7 ברנז'ה: כל הסלבס מתגייסים

האושיות התגייסו לפרויקט של דוד הלפרין "לשון הרע לא מדבר אליי", יעל שבח משיקה את הספר "א' אלמנה", יונתן רזאל עם כובע וחליפה.

תגיות: 7 ברנז'ה
יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , י"ז באייר תשפ"א

בערב נדיר ומיוחד התכנסו השמות הכי מוכרים במגזר ומחוצה לו כדי לתמוך בפרויקט המרגש של משפחת הלפרין: "לשון הרע לא מדבר אליי".

בבית נאה בהרצליה עשו כולם יחד צעד נגד לשון הרע ובעד אהבת חינם, וביטאו את תמיכתם בעזרה כספית רבה ובדחיפה הדדית של הפרויקט ברשתות החברתיות.

לצד דוד הלפרין ואחיו למשפחת הלפרין, נצפו כוכב הרשת החרדי שוקי סלומון, אושיית הרשתות יבגני זרובינסקי, מגישת הטלוויזיה לי עייש, כוכב הרשת אביב ראובן, יוצאי האח הגדול שי רגב ועמיר גולדברג, יזם הנדל״ן ישראל שקדי, המפיק החרדי מייקל כפלין, הצלם המפורסם דודי קפלר ועוד.

יעל שבח, אלמנתו של הרב רזיאל שבח הי"ד, התרגשה להשיק באופן רשמי את הספר המרתק שכתבה: א' אלמנה בהוצאת ידיעות ספרים. יקירי המגזר התכנסו במועדון הגולה בפתח תקווה לכבודה של יעל שבח. מדור 7 ברנז'ה מעדכן שהבאים מרחוק ומקרוב הקשיבו לפאנל מרתק של מספר אלמנים ואלמנות על ההתמודדות ועל החיים. שולי מועלם, יונדב תפוחי, מיכל סולומון וכמובן יעל שבח התארחו בפאנל.

יעל שבח
צילום: אלי בירן ידיעות אחרונות

נועם יעקובסון היה על המוזיקה, והגיעו לכבודה של שבח: עינת ברזילי העורכת, עמיחי ברהולץ עורך מדור יהדות בידיעות אחרונות, יונתן דובוב הבעלים של 'הגולה', הדוברת של ח"כ נפתלי בנט הילה ניסן פרידמן ועוד רבים וטובים.

הילה ניסן פרידמן ויעל שבח
צילום: אלי בירן ידיעות אחרונות

צילומי הסרט 'HOME' בהפקתו של שלום אייזנבך נמשכים ומעוררים עניין רב. הסרט צפוי להצלחה גדולה לאחר האמון שנתנה בו ענקית הסטרימינג 'נטפליקס' כשקנתה אותו. השבוע, מלבד שחקני הסרט הוותיקים ישי לפידות, רועי ניק וירדן תוסיה כהן, נצפה על סט הצילומים החזן והזמר צבי גרינהיים, שהגיע לגלם בסרט את הרב שיערוך לחתן והכלה את החופה והקידושין. מדור 7 ברנז'ה ימשיך לעדכן.

על סט צילומי הסרט HOME
צילום: צבי גרינהיים

ובתוך כך, משרד יחסי הציבור פרסום עובד ארז את מיטלטליו מהמשרד בישוב נריה, לקראת כניסה למשרדים החדשים בפארק אפק בראש העין. עובדי המשרד; הדס רוטנר, תמר פורר, הודיה דיבון ועובד פרל, נצפו כשהם מוציאים את הארגז האחרון ממשרדם האהוב בשנים האחרונות ומעמיסים אותו על רכב ההובלה. בלט במיוחד בקבוק האלכוג'ל

פרסום עובד אורזים
צילום: באדיבות המצולם

ח"כ מיכל וולדיגר הצטרפה לפרלמנט החשוב של כמה מבכירי עולם בריאות הנפש: הפרופסורים מוטי מרק וחנן מוניץ, השופט שמואל ברלינר וד"ר אסף טויב. "אין לי ספק שנצליח לעשות שינוי", כתבה לאחר המפגש.

מיכל וולדיגר
צילום: דוברות
על סט צילומי הסרט HOME
צילום: צבי גרינהיים

בימים הכי סוערים במערכת הפוליטית, העיתונאי הוותיק גדעון אלון הגיעה לגיל פרישה וסיים את עבודתו הענפה ככתב בכנסת. עבור כתב ערוץ 7 חזקי ברוך מדובר בפרידה מורגשת במיוחד, שכן השניים חלקו את אותו המשרד בכנסת בעשור האחרון. ברוך ציין את סיומה של תקופה בתמונה משותפת ובפוסט מרגש בחשבון הפייסבוק שלו. "חותם איתך מעל עשור כשותף לחדר וחבר טוב לחיים שאפשר לדבר איתו על פוליטיקה, אהבה ומה שבניהם ובעצם על כל דבר בחיים", כתב. "אף פעם אל תפסיק לכתוב. בשבילי ובשביל עוד רבים אחרים תמיד תישאר העיתונאי מס' 1 בעולם".

"אנחנו לא זוכרים ימים, אנחנו זוכרים רגעים" ואיתך גדעון אלון היקר יש לי הרבה רגעים טובים. חותם איתך מעל עשור כשותף לחדר...

פורסם על ידי ‏‎Hezki Baruch‎‏ ב- יום רביעי, 28 באפריל 2021

מדור 7 ברנז'ה מעדכן מבני ברק: הזמר המצליח יונתן רזאל צולם כשהוא הולך ברחובות העיר בני ברק עם רבו הרב שמעון גלאי. לא נעלמה מעיננו המגבעת והחליפה שלבש רזאל. יושב עליך טוב!