ביקור סיעת ש"ס באביתר
ביקור סיעת ש"ס באביתר צילום: Sraya Diamant/Flash90

ראש תנועת נחלה דניאלה וייס מסרה היום (שני) הוקרת תודה לראש סיעת 'ש"ס' ח"כ אריה דרעי ולשאר חברי הסיעה על התייצבותם לימין היישוב אביתר.

"רציתי להודות לאריה דרעי על ההתייצבות המרשימה והמשמעותית ביותר באביתר", אמרה. "התייצבותו של אריה וחברי סיעת ש"ס בראש גבעת אביתר בשעת מבחן כה גורלית, השפיעה רבות לטובה על המתווה אליו הגענו עם בנט וגנץ".

לדבריה, "הגבעה לא ננטשה, המבנים והבתים כולם על הגבעה. הצבא נכנס. דגל ישראל הונף. מגן דוד הוצב. אתמול נפגשנו עם גורמי בטחון לקידום הסקר".

נפעל בכל המרץ להשלמת הסקר, לכניסת הישיבה וצוות הישיבה עד לאיכלוס המלא עם משפחות אביתר", הוסיפה. "ברוך ה׳, הוכח שאפשר לצאת מתחום המושב הצר של הישובים ובשילוב כוחות אפשר למנוע מהערבים השתלטות על אדמות הלאום".

דניאלה וייס
צילום: חזקי ברוך

"תודה שהיית עמנו בשעת מבחן חשובה זו למען ארץ ישראל. הזכות להשפיע היתה בידכם ואימצתם אותה עם כל הלב, כל השכל, וכל הנשמה", כך דניאלה וייס בשם כל תושבי אביתר.

יו"ר מפלגת ש"ס, ח"כ אריה דרעי הגיע בתחילת השבוע שעבר יחד עם ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, וכל חברי הכנסת של סיעת ש"ס בהם: חברי הכנסת אוריאל בוסו, משה ארבל, ינון אזולאי, יעקב מרגי, יואב בן צור, מיכאל מלכיאלי, חיים ביטון, משה אבוטבול, וח"כ יוסי טייב לישוב אביתר.

המפלגה הביעה את תמיכתה המוחלטת בהסדרת הישוב, הח"כים ביקרו בבית המדרש שבישוב שהוקם לזכרו של יהודה גואטה הי"ד, ובבית הכנסת שבישוב.

עוד באותו נושא:

יו"ר המפלגה ח"כ אריה דרעי אמר במקום: "שמענו סקירה די ממצה מפי ראש המועצה וראשי הישוב. י"ז בתמוז זה לא תאריך שסתם הגענו בו לפה, באנו לכאן, כל חברי תנועת ש"ס, כדי לשמוע, לתמוך, להזדהות ובעיקר לפעול איך עושים שהישוב הזה יוסדר, יתפתח ויקבל אישור רשמי כמו כל ישוב בא"י, זו ארץ אבותינו, זו נחלת אבותינו, זה לא עניין פוליטי, זה עניין עקרוני, התיישבותי עם השלכות פנימיות משמעותיות על כל האזור".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו