מקום בעולם
מקום בעולם צילום: יח"צ

כשבועיים חלפו מפתיחת מבצע הקיץ של 'עולם קטן' ומאות הורים כבר רשמו את ילדיהם כמנויים למגזין הנוער "מקום בעולם", ובכך ניצלו את ההטבה הייחודית ויקרת הערך העומדת לרשותם בתקופה זו, כרטיס מנוי משפחתי ללא תוספת תשלום לכרטיס מטמון של רשות הטבע והגנים.

הורים לילדים בעלי מנוי לעיתון מעידים כי הרוויחו שעות של שקט ורוגע מתוך ידיעה שהילד שקוע בקריאת תכנים איכותיים ולא מבלה את החופש בצפייה במסכי הטלוויזיה והטלפונים החכמים, גם בריאות לעיניים וגם בריאות לנשמה אומרים ההורים בסיפוק. "מדובר בחומר קריאה איכותי ומעניין מאוד המתאים לכל בית בישראל", אומר נדב בלויגרונד, אב לארבעה מפתח תקווה. "העלות נמוכה והתמורה איכותית מאוד, מה גם שכעת אנו זוכים לצאת לטיולים יחד, רווח כפול".

בעולם שמחים על קצב הפניות שהגדיל את מחלקת השירות. "הורים רבים שפונים אלינו כלל לא שמעו על המבצע", מדגיש מו"ל עולם קטן איתי גרנק. "הילד נחשף לעיתון בבית של חבר, נהנה וביקש להצטרף כשרק בשיחת הטלפון איתנו הם מגלים את ההטבה הייחודית, עוד נשארו כרטיסי מטמון רבים. חופשת הקיץ המאתגרת עבור הילדים והנוער שחושפת אותם לא פעם בפני סכנות מהווה הזדמנות מצוינת להחזיר אותם למילה הכתובה ולערכים, כשעל הדרך המשפחה מרוויחה שנת בילויים בארץ היפה".

למנוי למקום בעולם לחצו כאן

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו