שלטי החוצות בירושלים
שלטי החוצות בירושליםצילום: דוברות

רשות המסים דורשת להסיר את שלטי הפרסום שתלה ארגון 'שוברים שתיקה' על המשרדים שלה בעיר ירושלים.

על פי הדיווח ב'הארץ', השלטים נתלו באישור ובתשלום על בנייני רשות המיסים דרך חברת הפרסום 'ברעם'. החברה הודיע ל'שוברים שתיקה' כי רשות המיסים זכותה לאשר או לאשר את תוכן המודעות שנתלות על בניינה וכי דרישתה היא להסיר את המודעה.

כזכור, ארגון השמאל הקיצוני תלה שלטי ענק בירושלים המוציאים את דיבת "המתנחלים" וקוראים לשר הביטחון בני גנץ ולשר לביטחון פנים עמר בר-לב לעצור את "אלימות המתנחלים", כלשונם.

על השלטים נכתבו ציטוטים המיוחסים לשני השרים מהעבר נגד אלימות כשהיא באה מהימין, ולצד הציטוטים נכתב: "אלימות מתנחלים לא במשמרת שלכם".

סגן ראש העיר ירושלים אריה קינג קרא אתמול (ראשון) ללשכת הייעוץ המשפטי בעיריית ירושלים להסיר את שלטי הפרסום שתלה ארגון 'שוברים שתיקה' בירושלים.

לדברי קינג, "בטוחני שסגן היועץ המשפטי לעירייה, עו"ד דני ליבמן, אשר הוכיח בעבר את רגישותו לרגשותיהם של קבוצות בציבור הישראלי, יגלה אף הפעם רגישות לרגשות 'המתנחלים', קבוצה אשר 'שוברים שתיקה', ארגון השמאל הקיצוני ושממומן על ידי ארגונים אנטישמיים ופוסט-ציוניים החליטה להוציא דיבה על קבוצה שלמה אשר רובה המוחלט אינו אלים ואף מתנגד לאלימות בצורה פומבית".