ח"כ צבי האוזר
ח"כ צבי האוזר צילום: אלכס קולומויסקי

במפלגת 'תקווה חדשה' זועמים על התנהלות האופוזיציה שסירבה להתקזז עם ח"כ צבי האוזר המאושפז בבית החולים.

"שוב האופוזיציה מתנהלת בבריונות וחוסר רגישות", האשימו בתקווה חדשה. "ח״כ האוזר מאושפז בבי״ח הדסה, ביקש להתקזז עם ח״כ מאחת הסיעות החרדיות, ולאור הרגישות של הסיעות החרדיות לגבי חוק הדיינים, סוכם כי יקוזז בכל החוקים למעט החוק הזה".

"ח״כ יריב לוין לא אישר את הסיכום, והורה לבטל את הקיזוז. 'האופוזיציה הלוחמנית' מבקשת להביא אדם שמאושפז בבית החולים להצבעות שיימשכו כל הלילה", אמרו במפלגה. "זו אופוזיציה לאנושיות, לא לממשלה".

באופוזיציה מסרו בתגובה: "מרכז האופוזיציה, ח"כ יריב לוין, נתן לפני כמה שבועות קיזוז למאיר יצחק הלוי, בעת שישב שבעה, הגם שהאופוזיציה הקודמת לא נהגה כך במקרים דומים. סיעת תקווה חדשה ניצלה את הצעד האנושי של האופוזיציה, פעלה ברמייה, ובאקט חסר תקדים ומביש הביאה את ח"כ הלוי להצביע על אף שהיה מקוזז".

"כעת אנשי תקווה חדשה מגדילים לעשות. ביד אחת הם מבקשים קיזוז בטענה שמדובר בח"כ שנמצא בבית חולים, וביד השניה מבהירים שבכל מקרה יביאו אותו לשתי הצבעות על חוק הדיינים וחוק יסוד הממשלה, גם אם יקוזז".

"מדובר בעוד מניפולציה זולה ולא מכובדת. אם חבר הכנסת האוזר זקוק לקיזוז, כפי שטוענת תקווה חדשה, שהוא וסיעתו יודיעו ויתחייבו באופן ברור שח"כ האוזר לא יופיע לאף הצבעה, וייתנו ערבויות שלא יפרו את הקיזוז כפי שעשו בפעם הקודמת. מובן שאם כך יהיה, נהיה נכונים לקזז אותו", אמרו באופוזיציה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו