בנות השירות של זהות
בנות השירות של זהות צילום: זהות

רגע לפני פתיחת השנה החדשה, התכנסו בנות השירות הלאומי של ארגון זהות לימי הכשרה שיעניקו להן את הכלים הנכונים להדרכת הפעילות החוויתית בנושאי זהות יהודית וציונות.

כמו כולם, גם בזהות בנו תוכניות המותאמות לחיים לצד הקורונה. במהלך ההכשרה נחשפות הבנות לשיטות לימוד חדשות המאפשרות את הנחלת ערכי הזהות היהודית במגוון סגנונות פעילות בגדלי קבוצות שונים ותוך הערכות ללמידה פרונטלית ומקוונת.

הכשרת הבנות מתחילה בימים מרוכזים לכלל הבנות מאילת ועד קרית שמונה וממשיכה במרכזי הזהות בהם יעבדו הבנות על התכנים הראשונים איתם יכנסו לבתי הספר, לגנים ולתיכונים.

רכזת ההכשרות בזהות, נועה גמרסני, אמרה: "הסמינריון בא לתת כח, רוח וכלים מקצועיים לשליחות המאתגרת והחשובה. מגוון מרצים, נושאים וחוויות בונים יחד קומה של מוכנות ונכונות לצאת לדרך".

ישראל בן פזי, מנכ"ל זהות, הוסיף: "אנו מגיעים השנה מוכנים וערוכים לכלל התרחישים ומצבי הלמידה. הבנות עוברות הכשרה איכותית לתפקידן, כולל שיטות לימוד חדשות שנבנו ממש לאחרונה ואני בטוח כי בדרך הזו נוכל להקנות את הערכים והשמירה על הזהות היהודית בצורה הטובה ביותר. אני מאחל לבנות המשך עשיה טובה ומרובה, האתגרים והעשייה העומדת בפניהן ימשיכו לעצב את אישיותן לכל החיים ואני מקווה שהן נהנו מהימים האחרונים"

עוד באותו נושא:
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו