וליד טאהא
וליד טאהא צילום: Hadas Parush/Flash90

ח"כ ווליד טאהא ממפלגת רע''מ סיפר בצהריים (שני) כי הפגישות שנערכו בין יו"ר המפלגה מנסור עבאס לבין ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו נועדו להקמת ממשלה של הליכוד יחד עם רע''מ.

"יריב לוין מכובדי: כל הפגישות שהתקיימו עם רע״מ בזמנו נועדו לאפשר לבנימין נתניהו להקים ממשלה מתוך הבנה צלולה שהוא (הליכוד) יחתום על הסכם קואליציוני עם רע״מ'', כתב טאהא בטוויטר.

ח"כ טאהא אמר את הדברים לאחר שיו"ר סיעת הליכוד ח"כ יריב לוין טען כי ''בכל הפגישות עם עבאס בבלפור נאמר לו שאין כוונה להקים ממשלה בתמיכה או בהימנעות רע"מ''.

אתמול חשף מנסור עבאס במליאת הכנסת כי נתניהו הזמין אותו ארבע פעמים לפגישות אישיות בבלפור, כחלק מהניסיונות להקים ממשלה בראשות הליכוד עם רע''מ, ממשלה שנבלמה בשל התנגדות בצלאל סמוטריץ' להישען על מפלגה ערבית.

ראש האופוזיציה נתניהו אמר אתמול בדיון 40 חתימות במליאה כי "הממשלה בידיים של עבאס". מנסור עבאס הגיב וסיפר כי בזמן כהונתו של נתניהו הוא הזמין אותו למעון ראש הממשלה ארבע פעמים.

לפני כשבוע התייחס עבאס לביקורו במעון ראש הממשלה בבלפור וסיפר: "הייתי בבלפור - רציתי להביא אנשי מקצוע כדי לעשות שיפוץ - יש שם רטיבות".