החיפושים אחרי האישה
החיפושים אחרי האישה צילום: דוברות המשטרה

המשטרה פיענחה מקרה מוות של אישה בת 46, תושבת נוף הגליל, אשר על פי החשד נרצחה על ידי שלושת בניה תושבי כפר זרזיר שהסתירו את גופתה באזור הירדן ההררי.

רכב פרטי שנסע ביום שישי באזור הירדן פרץ מחסום משטרתי ועלה חשד כי היה מעורב באירוע פלילי.

כוחות משטרה רבים פתחו בסריקות לאיתור הרכב, והיחידה המרכזית של מחוז צפון החלה בפעולות חקירה לאיתור זהות הנוסעים ברכב. תוך כדי החקירה עלה חשד כי העדרות של אישה בת 46 מבית זרזיר שמתגוררת בנוף הגליל קשורה למקרה, ושמו של אחד מבניה של הנעדרת עלה כחשוד בהיעדרותה ובפריצת המחסום.

לאחר חקירה אינטנסיבית בשילוב אמצעים טכנולוגיים מתקדמים התגבר החשד כי האישה נרצחה. בלשי היחידה המרכזית ניסו להתחקות אחר החשוד שירד למחתרת ונעלם למשך שעות, זאת במקביל לחיפושים אחר הנעדרת.

עוד באותו נושא:

לקראת השעה 17:00 של יום שישי החשוד ניסה לפרץ מחסום משטרתי יזום שנפרש בעקבות החקירה. כוחות משטרה דלקו אחריו והוא נעצר לאחר מרדף רגלי סמוך לנהלל.

במסגרת החקירה נעצרו שלושת בניה של המנוחה ועוד קרוב משפחה החשוד בסיוע לרצח אשר מעצרו הוארך בבית המשפט עד ליום חמישי הקרוב.

שוטרים רבים בליווי מסוק, כלבנים, פרשים ויחידת הגששים של משטרת ישראל המשיכו בביצוע סריקות לאיתור הנעדרת ולאחר 26 שעות של חיפושים נמצאה גופתה של האישה בשטח באזור הירדן ההררי.

מפקד מחוז צפון ניצב שמעון לביא: ''הפעילות המהירה של חוקרי היחידה המרכזית באיתור החשוד, והחשד שהעלו כי מדובר ברצח, הביאו להזנקת כלל כוחות המחוז הצפוני למבצע מהיר ונרחב לאיתור גופת הקורבן ומניעת העלמותה, מוכיחים שוב את המחויבות המלאה שלנו לפיענוח פשעים בחברה הערבית תוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותנו, אווירים, קרקעיים ומיוחדים''.

בשלב זה החקירה בעיצומה, מעצרם של שלושת האחים הוארך בבית המשפט בהתאם לבקשת המשטרה עד ה-16 באוגוסט וצו איסור פירסום הוטל על כל פרט מפרטי החקירה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו