פודקאסט
פודקאסט צילום: ISTOCK

לא אחת נחשף בתקשורת דו"ח מיוחד של מרכז המחקר והמידע של הכנסת המציג נתונים שלא פורסמו קודם לכן, אך השבוע נחשף לראשונה דו"ח ממ"מ תחת הכותרת "דיווח על שימוש משטרתי בכוח" דווקא בפלטפורמה אחרת, בפודקאסט במסגרת יוזמה טכנולוגית חדשה שהשיקו במרכז המחקר תחת הכותרת "מחקר בשלוש קריאות".

"רצינו לאפשר גישה נוחה יותר למחקרים שלנו", סיפרה עו"ד הודיה קין מנהלת הממ"מ, "לא ניתן היה להתעלם מהכמות ההולכת וגדלה של מאזיני פודקאסטים בישראל, ופודקאסטים יכולים לאפשר לחברי הכנסת, שלשימושם נכתבים המחקרים, וגם לציבור הרחב להעמיק במגוון הנושאים שנחקרים בכנסת בקלות ובנוחות".

עורך הפודקאסט, אודי בקר ראש תחום מיזמים ופיתוח קשרי מחקר בממ"מ הדגיש כי כל פרקי הפודקאסט ניתנים להורדה ולהאזנה ללא תשלום ב-Spotify, ב-iTunes, ב-Google Podcast, ביישומונים הייעודיים וכמובן באתר הכנסת.

"אנחנו נעלה ביום ראשון מידי שבועיים פרק חדש ומרתק כשהכוונה היא לנסות ולספק לחברי הכנסת ולכל אזרח מידע על נושאים שנמצאים על סדר היום הציבורי, כשעוד השבוע נעלה פודקאסט בנושא מצלמות עם טכנולוגיות זיהוי פנים במרחב הציבורי".

"בכנסת ממשיכים במהפכת השקיפות והטכנולוגיה ולכן מנסים כל הזמן להיכנס לזירות בהן האזרחים צורכים תוכן", הסביר מנכ"ל הכנסת גיל סגל, "חוקרי הממ"מ השיקו יוזמה יוצאת דופן שבמסגרתה יזכו חברי הכנסת והציבור להיחשף למחקרים מרתקים בפעם הראשונה בכל פלטפורמות ההסכתים המובילות בעולם. אין לי ספק כי מי שיתחיל להקשיב לפודקאסט שלנו יחכה בקוצר רוח לפרק הבא".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו