קלנועית שבתו
קלנועית שבתו צילום: יח"צ

חברת 'מובינגלייף' הישראלית השיקה קלנועית מתקפלת מיוחדת הנקראת 'שבתו' (Shabbatto) המתאימה לנסיעה בשבת באמצעות מנגנון של 'מכון צומת' שאינו כרוך בחילול שבת ואינו מסתמך על פתרון ה'גרמא'.

הפתרון הנפוץ כיום לאנשים מבוגרים הנזקקים לקלנועית הוא הסתמכות על מנגנון ה'גרמא', שמספק פתרון רק בשעת הדחק ולמי שחייב. בקרב רבני ישראל ישנם לא מעטים שלא התירו להסתמך על מנגנון זה.

קלנועית השבת של חברת מובינגלייף נושאת עמה את מנגנון 'שבתו' שפותח יחד עם מהנדסי מכון צומת. המנגנון פועל ברקע במהלך כל השבת ואינו מסתמך על שיטת ההפעלה ב'גרמא'.

"בשונה משאר הקולנועיות בשוק שפועלות על מנגנוני שבת בשיטת ה'גרמא', מנגנון 'שבתו' מציע פתרון מתקדם, בסגנון חדשני בשם 'שינוי זרם רציף', כאשר החידוש העיקרי הוא שהמנגנון מופעל לפני כניסת השבת, ופועל ברקע לכל אורכה, מה שהופך את הקלנועית לבעלת ייחוד מבחינה הלכתית", נמסר ממכון צומת.

"זהו חידוש משנה חיים לאנשים רבים אשר היו מרותקים לביתם במהלך שבתות וחגים ארוכים, כאשר זהו הפתרון ההלכתי הראשוני הרלוונטי עבורם", כך מכון צומת.

'שבתו' - נוחות, איכות, ביצועים, עיצוב וסטייל. הכל בקלנועית מתקפלת אחת

במקום הקלנועיות המאסיביות של פעם, הטרנד היום הוא לעבור לקלנועיות מתקפלות. ואם כבר מתקפלות, 'שבתו' מציעה את הפתרון הטוב ביותר: היא מתקפלת בקלות לגודל של מזוודת טרולי, וניתנת לאחסון בבית. היא מתפצלת לשני חלקים קלים כדי לאפשר העמסה נוחה לתא המטען של רכב, והיא גם מאושרת לטיסה כולל אפשרות עלייה למטוס ואחסון בתאים בתא הנוסעים.

'שבתו' מאפשרת לא רק שימוש בשבת ובימי חול, אלא גם יציאה מהנה ובטוחה לטיול. הודות למבנה שלה היא מאד בטיחותית לנסיעה, ומתניידת בקלות גם בפנים וגם בחוץ עם יכולת תמרון גבוהה, עד כדי כך שניתן להיכנס איתה לבית הכנסת, לקניון ואפילו למעלית.

קלנועית 'שבתו' מבוססת על הקלנועית המתקדמת ביותר של 'מובינגלייף' - ATTO SPORT ומציעה בנוסף למנגנון השבת מגוון תכונות שימושיות:

  • הקלנועית מתקפלת בקלות לגודל מזוודת טרולי קומפקטית
  • נפתחת ללא מאמץ ומוכנה לנסיעה בתוך שניות
  • מתפצלת ל-2 חלקים קלי משקל לאחסון בתא מטען המכונית
  • מאושרת לעלייה למטוס – ממש עד תא הנוסעים
  • כוללת צמיגים מיוחדים לנוחות משופרת
  • תאורה קדמית ואחורית
  • מהירות מקסימלית של 10 קמ"ש
  • ריפוד מושב מהודר דמוי עור
  • שלט רחוק לנעילה
קלנועית שבתו. ניתנת לקיפול ופירוק בקלות
קלנועית שבתו. ניתנת לקיפול ופירוק בקלות צילום: יח"צ

'מובינגלייף' - סטארט אפ ישראלי שמעניק רגליים לאלפי אנשים בארץ ובעולם.

חברת 'מובינגלייף' הינה חברת ישראלית, המפתחת, מייצרת ומשווקת בישראל וברחבי העולם קלנועיות מתקפלות מתקדמות, הנותנות מענה מלא למתקשים בניידות, עקב מחלות רקע שונות או הזדקנות.

נינו רנסנברג, מייסד החברה אשר סובל בעצמו ממחלת הפוליו, היה הרוח החיה מאחורי פיתוח הקלנועית. רנסנברג, איש עסקים ויזם שמסתובב רבות ברחבי העולם, סירב להתפשר עם הפתרונות המיושנים שהיו קיימים בשוק, וחיפש קלנועית קלה ומתקפלת, מאושרת להטסה. נינו מספר: "הרעיון של המוצר עלה בגלל התסכול שהרגשתי בכל פעם שטסתי וחזרתי מחו"ל. נאלצתי לחכות שהקלנועית שלי תגיע עם המזוודות, אז המצאתי מוצר שהוא קל ומתקפל, כזה שיוכל אפילו לעלות איתי למטוס ולשרת אותי בכל מקום. כך נולדה הקלנועית של מובינגלייף".

קלנועית 'שבתו' הינה התוספת החדשה ביותר למשפחת קלנועיות מובינגלייף. היא כאמור משמשת במשך השבוע כקלנועית מתקפלת איכותית וגם מותאמת לשימוש בשבת ובחג באופן מהודר במיוחד, לפי כל הדעות. כך אפשר להגיע לבית הכנסת בנוחות, להשתתף בארוחות משפחתיות עם הילדים והנכדים, ולא לפספס דבר - גם לא בשבת.

לתיאום הדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח או במשרדי החברה התקשרו: 077-7299003

קלנועית שבתו. מתקפלת לטרולי
קלנועית שבתו. מתקפלת לטרולי צילום: יח"צ