ח"כ אורית סטרוק (הציונות הדתית) הגיבה היום (ראשון) לאלימות בה נהג ח"כ אחמד טיבי (הרשימה המשותפת) כלפי חייל צה"ל שאיבטח את הסיור של הרשימה המשותפת בחברון.

"ח"כ אחמד טיבי היה אלים כלפי חייל צה"ל", אמרה ח"כ סטרוק. "אני מצפה משר הביטחון ומראש הממשלה שלא ישתקו על כבודו של חייל צה"ל ושיגישו תלונה פלילית, בתור מי ששלחו את החייל לעמוד שם, נגד אחמד טיבי על זה שהוא פעל באלימות כלפי חייל צה"ל".

עוד אמרה ח"כ סטרוק: "מי שהתלווה לחברי הכנסת של הרשימה המשותפת בסיור שלהם בחברון זה ראש העיר של חברון. ראש העיר של חברון הוא רוצח מורשע. הוא רצח במו ידיו שישה יהודים בפתח בית הדסה בשנת 1980".

לדבריה, "הוא נתפס, הורשע, ישב בכלא שנתיים בלבד ושוחרר בעסקת ג'יבריל. כשהוא נבחר לראשות עיריית חברון הוא נבחר על גבי זה שהוא התפאר ברצח הזה שהוא ביצע. הוא עד היום לא ביקש סליחה משום שהוא מתפאר ברצח הזה".

"עכשיו כשאנחנו רואים את חברי הכנסת של הרשימה המשותפת הולכים ביחד עם הרוצח הזה ברחובות חברון, מחבקים אותו, עוזרים לו, מהללים אותו - אני שואלת שאלה פשוטה את יו"ר הקואליציה ח"כ עידית סילמן: עם האנשים האלה את הולכת לשתף פעולה בהעברת התקציב?" כך ח"כ אורית סטרוק.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו