אשת התקשורת סיון רהב מאיר פרסמה את ההזמנה לברית המילה לתינוק שנולד לשירה ועמיחי איש-רן, כשלוש שנים לאחר האירוע הטרגי שפקד את המשפחה ואיחד את עם ישראל בתפילות.

הברית הועברה בשידור חי בערוץ 7.

שירה איש-רן נפצעה קשה בפיגוע ירי בצומת עפרה, ובעלה עמיחי נפצע באורח בינוני. העובר שבבטנה של שירה עבר ניתוח חירום, אבל נפטר כעבור שלושה ימים. עמיעד ישראל הי"ד נטמן בהר הזיתים.

"לפני שנתיים ושמונה חודשים הרגשנו איך עם ישראל כולו, על כל גווניו, עדותיו ודעותיו מכל הארץ ומחו"ל השתתף איתנו בעת כאבנו ובאובדן העצום של התינוק עמיעד ישראל הי"ד. כעת, ביום שני, ח' אלול, 16/8, בשעה 10:15, אנחנו שמחים ונרגשים להזמין את כולכם לקחת חלק גם בשמחתנו הרבה בבריתו של בננו שנולד עתה במזל טוב. נשמח בהשתתפותכם'', מסרו ההורים הנרגשים.

כזכור, לאחר הפיגוע בצומת עפרה, עם ישראל כולו התפלל להחלמתם של שירה ועמיחי וגם לרפואת התינוק שכאמור נפטר בבית החולים. כשבועיים לאחר הפיגוע שוחררו בני הזוג מ''שערי צדק'' ואמרו: ''איזה כיף להיות חלק מעם כזה, שולחים מכתבים הודעות, ביקורים כל הזמן, עד שצריך לבקש שיפסיקו, שולחים פרחים, אוכל לשבת, ממתקים, פשוט מדהים, זה מכל עם ישראל".

עמיחי אמר כי ''התינוק שלנו הצליח לעשות בשלושה ימים הקצרים שהוא חי יותר ממה שכולנו הצלחנו... הוא פשוט איחד אותנו... כולם באו ורצו להשתתף ולחזק, כולם הרגישו קשורים. אני גאה להיות חלק מעם כזה.

''יכולים להיות חילוקי דעות, אבל בסוף אנחנו עם אחד", הדגיש עמיחי. ''את זה הם לא יצליחו לקחת לנו. הם יכולים לירות בנו, לדרוס אותנו, למצוא כל מני דרכים לעשות פיגועים, אבל הם לא יכולים לשבור אותנו, אנחנו לא ניתן להם".

שירה הודתה אז לצוות בית החולים שערי צדק, ''לא קל להיות חולה. אין לי מילים לתאר כמה תמיכה הם נותנים לנו נפשית ופיזית. תודה לפרמדיקים, בזכותם אני חיה. כמובן תודה לקדוש ברוך הוא. איבדתי המון דם בפיגוע, והייתי צריכה לקבל הרבה מנות דם. אני מרגישה שעם ישראל תומך בי נפשית, מחזק אותנו בכל צעד ושעל. עם ישראל מחזק אותי פיזית, הדם של כל עם ישראל זורם לי בעורקים כרגע, בכלל לא שלי, זה נותן הרבה כוח''.

התקווה של משפחת איש-רןבאדיבות חדשות 13