ח"כ שלמה קרעי
ח"כ שלמה קרעי ערוץ 7

ח"כ שלמה קרעי מהליכוד שלח מכתב דחוף ליו"ר הכנסת מיקי לוי בו ביקש להשעות את ח"כ אחמד טיבי מהרשימה המשותפת מתפקיד סגן יו"ר כנסת.

"בשבת האחרונה ח"כ אחמד טיבי הגיע לחברון במטרה לעשות פרובוקציה מול הישוב היהודי שם, יחד עם ראש העיר הפלסטיני של חברון (מחבל שהורשע בפיגוע ירי בשנות השמונים). ח"כ טיבי עלב, צעק והתנהג באופן ברוטאלי ומבזה כלפי חיילי צה"ל השומרים על המקום", כתב קרעי ללוי.

הוא הוסיף כי "מדובר בהתנהגות בזויה של מי שאמור לייצג את כנסת ישראל ולא את הפרלמנט של האויב הפלסטיני. יתרה מכך, בראיון אתמול לחדשות 12, אמר טיבי כי מטרתו היא ש'הכיבוש על חייליו, קציניו ומתנחליו יעופו מהעיניים של העם הפלסטיני'. זו מטרתו הבזויה של שונא ישראל הזה ובדרך להשיג אותה הוא פוגע בכל הקדוש והיקר לעם ישראל".

עוד כותב קרעי ללוי, "מתוקף תפקידו כסגן יו"ר הכנסת, הוא מייצג גם אותך אדוני יו"ר הכנסת, ובטוחני שהינך מתנגד ומגנה בכל תוקף את ההתנהלות הבזויה של הח"כ מהרשימה המשותפת. טיבי הוא פרובקטור ידוע, הוא תומך במחבלים ומהלל שהידים, ומלכתחילה, מינויו לסגן יו"ר הכנסת הוא ביזיון לכבוד הבית הזה. כעת, כשהוא מנצל בבוטות את תפקידו הרם כנגד חיילי צה"ל השומרים עלינו לילות כימים, מצופה מיו"ר הכנסת להשעות אותו לאלתר ולהעביר מסר שכבודם של חיילי צה"ל אינו הפקר בידי ח"כים התומכים באויב".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו