ישראל זעירא מנכ"ל קבוצת באמונה מספר על פרוייקט ההשקעות החדש והייחודי מבית חברת הבת 'משקיעים באמונה'.

"לא כל אחד רוצה לקנות דירה, למרות שכידוע דירה בארץ ישראל היא לא רק מצווה אלא השקעה שמוכיחה את עצמה בצורה סולידית ובטוחה כבר שנים. יש מי שכבר מחזיקים בדירה, אחרים שלא רוצים לשלם מס רכישה וגם מי שרוצים את הכסף נזיל בעוד כמה שנים", פותח זעירא.

לדבריו, "אחרי 25 שנים שאנחנו גדלים כל הזמן בסיעתא דשמיא גדולה ובאמון ציבורי גבוה, הגענו למסקנה שכדאי שנשתף את הציבור כדי שנוכל להתפתח עוד. אנחנו מאוד מאמינים בירושלים ורוצים להשקיע בה ומחירי הקרקע בה יקרים יותר. מצאנו את המודל הנכון שלא מסכן את הציבור ובמקביל מאפשר לחברה להתפתח ולהתקדם.

אליהו עטיה מנכ"ל 'משקיעים באמונה' מסביר כיצד זה עובד בפועל. "ניסינו לבנות מוצר שנותן לאנשים את האפשרות ליהנות מרווחים של חברת נדל"ן - במינימום סיכון. אנחנו קוראים לאנשים להשקיע רק בפרוייקטים שלנו. אנחנו לא לוקחים כסף ומשקיעים בפרוייקטים אחרים. כשזה פרוייקט שלנו אנחנו מושקעים שם יותר מכל אחד אחר ויש רמה מאוד גבוהה של אמינות".

לפרטים ולהצטרפות למשקיעים באמונה לחצו כאן

"אחרי מחקר שוק שנעשה, בנינו לאנשים מוצר שיש לו תשואה מובטחת. כך, אדם שמשקיע, יודע מראש מתי יקבל את הכסף חזרה וכמה תשואה ישיג ללא קשר להצלחת הפרוייקט. מינימום ההשקעה הוא 300 אלף שקלים וזה מיועד לאנשים 'רגילים' שיש להם כסף שיושב בבנק ונשחק שם ופחות מתאימה להם השקעה בסיכון גבוה. אנחנו אומרים לכם: בואו תיהנו מהשקעה שתוכלו לישון איתה טוב בלילה", הוא מציין.

עטיה מוסיף כי "יש שתי בטוחות מאוד משמעותיות: מי שמשקיע כסף הקרקע משועבדת שיעבוד שני אליו וגם אנחנו נותנים ערבות של חברת האם, קבוצת 'באמונה' להשקעה של האדם. אלה שתי הגנות מאוד משמעותיות שמורידות את הסיכון כמעט לאפס".

ישראל זעירא מוסיף כי "משקיע ספוקלטיבי שאוהב לקחת סיכונים יודע להגיע לטלפון שלנו ולשמוע אם יש משהו מעניין וסביר להניח שיש לו לפחות שני מיליון שקלים פנויים להשקעה. זה מיועד יותר לאנשים שיש להם כסף בפק"מ ומעוניינים לקבל יותר רווח על הכסף שלהם בלי להתעסק בדו"חות כספיים ובמסמכים. בנוסף, כשחבר מביא חבר, אחוז התשואה שלו גדל".

רונן וייל, סמנכ"ל קבוצת 'באמונה', מדבר על ייחודיות ההשקעה: "לקנות דירה להשקעה זה להתעסק איתה, להשכיר אותה ואף לדאוג לתיקונים כשצריך. הרבה פעמים הדירה לא תהיה באזור שבו אתה גר. לכן, ההצעה שלנו היא למי שלא רוצה להתעסק. מנגנון סטרילי לחלוטין, שלא דורש ממך להתעסק בדירה ואף למכור אותה".

לפרטים ולהצטרפות למשקיעים באמונה לחצו כאן

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו