לרגל 20 שנה להקמתו ולכבוד מיזם גיוס ההמונים של ארגון "חוננו" שיבחו בכירי עורכי הדי הפליליים בישראל את הארגון.

בסרטון שמפרסם הארגון מספרים עו"ד נתי רום, אביעד לנצ'נר ואמיר ברכה על פעילותם לסיוע משפטי לעצורים והמעוכבים בפרעות בלוד בזמן מבצע שומר החומות.

"בפרעות בלוד ישר הבנתי שיש פה אירוע גדול ירדנו ללוד... אני מגיע לתחנה ואני 45 עצורים... אני לא יודע אם יש עוד עורך דין פלילי שנתקל באירוע כזה גדול של כמות עצורים ומעוכבים כל כך גדולה... רובם ככולם בני טובים יוצאי סיירות שהסתובבו שם והיו בשוק מהמציאות הזאת... אני שמח מאוד ואני גאה מאוד שהצלחתי לשחרר את כולם ואפילו לא אחד נשאר לישון לילה בתחנה".

עו"ד אורי קינן סיפר על חשיבותו של ארגון חוננו, "אסור לוותר על חוננו. בלי חוננו ציבור גדול היה נשאר לא מיוצג"

בואו להיות שותפים בהוצאת הצדק לאור

עו"ד חי הבר ציין לשבח את המקצועיות של חוננו, "מבינים את המטריה, יודעים לסייע, יש להם את האנשים הנכונים והיא נכונה תמיד לעזור".

"הארגון הזה תורם תרומה חשובה לביצור מעמדם של זכויות הפרט, של זכויות חשודים של זכויות נאשמים והם חתומים על הישגים גדולים לאורך השנים", אמר עו"ד ציון אמיר.

עורך הדין אביחי חג'בי ועורך הדין איציק בם התייחסו לעקשנות של והעמידה האיתנה של אנשי הארגון, "מי שמיוצג על ידי ארגון חוננו ההליך בעניינו הוא הליך שיסתיים אך בערכאה האחרונה, אין יאוש... זה ארגון שיודע היטב לדפוק ראש בקיר עד שהקיר לפעמים מתבקע"

בסיום הסרטון אומר עורך הדין אשר אוחיון, "חוננו נותן שירות שאף עורך דין, גם הטוב ביותר, לא נותן".

בואו להיות שותפים בהוצאת הצדק לאור