בנט עם החיילים
בנט עם החיילים צילום: עמוס בן גרשום / לע"מ

ראש הממשלה נפתלי בנט ביקר היום (ב') במוצב צופים שבשומרון, חיילים מחטיבות צנחנים, גולני, יחידת דובדבן, פיקוד העורף, חיל איסוף קרבי, מג"ב ומשטרה צבאית.

ראש הממשלה שוחח עם החיילים ושמע מהם על עשייתם ועל ההכנות בבסיס לקראת החג. רה"מ בנט איחל לחיילים שנה טובה ומבורכת ואמר, כי בזכותם ובזכות חיילים רבים המשרתים בחג, מדינת ישראל בטוחה ואזרחיה חוגגים בשלווה.

"כשאני פוגש פה אתכם, הלוחמים והלוחמות, זה נוסך בי הרבה ביטחון שיש על מי לסמוך'', אמר בנט. ''בחגים הקרובים יגיעו הרבה מאוד מטיילים מרחבי הארץ, כי פחות יוצאים לחו"ל, וזה דבר מבורך. האחריות שלכם תהיה לשמור עליהם במהלך החגים, כי יש איומים רבים ואנחנו חייבים להמשיך לעמוד על המשמר.

עוד באותו נושא:

''עליכם להיות דרוכים במיוחד עד ללכידת המחבלים שברחו הבוקר מכלא גלבוע. אני מקווה שבכל בוקר כשאתם מתעוררים, אתם מבינים שבהימצאותכם פה אתם מצילים חיים. אני גאה בכם מאוד, סומך עליכם, ומאחל לכם שנה טובה, מתוקה ובריאה".

מוקדם יותר הבוקר, קיבל רה"מ בנט סקירה ביטחונית קצרה על האזור ממפקד פיקוד מרכז, אלוף יהודה פוקס, וממח"ט אפרים, אל"מ מורדי וייס, וכן, הרים כוסית לרגל השנה החדשה עמם ועם מג"ד גדוד קדם, סא"ל אשר בנישתי, מג"ד סיירת גולני סא"ל מתן פלדמן ומפקדים נוספים.

לביקור התלווה המזכיר הצבאי של רה"מ, אלוף אבי גיל.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו