רועי שושה המסיים תואר ראשון בחוג לתקשורת בקמפוס 'מורשת יעקב' ברחובות התארח באולפן ערוץ 7 במסגרת שיתוף הפעולה עם מכללת 'אורות ישראל'

מתעניינים? לחצו כאן

שושה, המשמש במקביל ככתב בערוץ 20 מספר כי "תקשורת זה תחום ענק ולפעול במסגרתו זו שליחות - זה דבר מאוד עוצמתי. חשוב לי להעביר את זה הלאה כי אני בחור תורני ומאוד חשוב לציבור הזה להביע את דעתו ולהציג את עולם התקשורת כמשהו שהוא מאוד חשוב ויכול לעזור ולתרום לדור הבא".

עוד באותו נושא:

את הכוח ללמד את התחום בצורה מעמיקה הוא שואב ממכללת 'אורות ישראל'. "הלימודים במכללה הם מאוד ייחודיים ומקצועיים ומשלבים גם את הפן התורני. אנחנו לומדים יום בשבוע ויכולים להתמקצע ביתר הימים. האווירה במכללה מאוד נעימה והמענה של המרצים, מתוך יחס אישי, מדהים".

את העומק הזה הוא מבקש להעביר, כמובן בדרך המתאימה, לתלמידיו. "אני מורה לתקשורת בדרום תל אביב וזה אזור מאוד מאתגר. התחלתי לשלב קצת תקשורת ומנהל בית הספר ביקש לשים על זה דגש. זה בית הספר מקדם האמנויות הדתי המרכזי בתל אביב. היום ילדים בגיל שש כבר מבינים עניין, נחשפים להכל. אנחנו יכולים להביא לידי ביטוי את המקצוע הזה כבר בבית הספר היסודי ונותנים כיוונים לתלמידים".

מתעניינים? לחצו כאן

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו