א' שב ליהדות
א' שב ליהדות צילום: חופשי

פרסום ראשון: בית הדין הרבני בבאר שבע קיבל הבוקר (חמישי) את בקשתו של א', יהודי שהתאסלם בעברו ואף נרשם במשרד הפנים כמוסלמי - לשוב ליהדות.

א' יצר קשר לפני מספר חודשים עם ארגון להב"ה וסיפר כי בכוונתו לשוב ליהדות. הוא מקבל מאז ליווי וייעוץ מראשי ארגון להב"ה, בנצי וענת גופשטיין.

"בשעה טובה קיבל בית הדין הרבני את בקשתו של א' לחזור ליהדות" סיפרה ענת גופשטיין, ראש מערך הטיפול בארגון להב"ה, בשיחה עם ערוץ 7.

"א' פנה אלינו לפני מספר חודשים ומאז נמצא איתנו בקשר צמוד הכולל תמיכה לימוד וסיוע", אמרה. "הוא פנה אלי לפני חודשיים כשבקשתו הייתה לשוב ליהדות שיוכל להיקבר כיהודי".

הרגע בו הודיע לא' בית הדין כי בקשתו לשוב ליהדות התקבלה באופן רשמי, היווה עבורו רגע מרגש מאוד. "דמעות רבות הוא שפך היום בבית הדין", סיפרה גופשטיין. "בחודשים האחרונים הוא מניח תפילין ושב ליהדות".

"אמנם", מוסיפה ענת גופשטיין, "ברוב המקרים שפונים אלינו מדובר בנשים שהתאסלמו ומעוניינות לחזור ליהדות, אך יש גם גברים שהתאסלמו ואנו מסייעים להם לחזור לחיק היהדות".

בנצי גופשטיין, יו"ר ארגון להב"ה, מסר: "אני מודה לבית הדין שקיבל את בקשתו של א' להתנתק מהאסלאם ולשוב ליהדות. המקרה של א' מלמד שאסור להתייאש בשום מצב. אחרי שנים שא' חי כמוסלמי, בער בו הניצוץ היהודי וגרם לו לחזור למקור, לחזור ליהדות".

א' שב ליהדות
צילום: חופשי
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו