לאה גולדין
לאה גולדין Photo by Hadas Parush/Flash90

לאה גולדין, אמו של חלל צה"ל הדר גולדין, תוקפת את התנהלות ראש הממשלה בסוגיית השבת גופות בנה ואורון שאול המצויות בידי חמאס בעזה.

"אחרי שהסוסים ברחו מהאורווה עושים את מרב המאמצים לתפוס אותם? הבעיה שלי היא עם ראש הממשלה נפתלי בנט שאני סמכתי עליו שיביא שינוי, ובעצם מה שיש לנו זה המשך ישיר של התנהלות דומה סביב החזרת גופותיהם של אורון ושאול מעזה", אמרה גולדין לחדשות 13.

"אני קוראת לבנט להתעורר - הבטחת ממשלת שינוי, תשנה את העובדות ואל תחזור על מקרה רון ארד, תחזיר את גופות החיילים כאן ועכשיו. הדר ושאול נמצאים במרחק שעה מהאולפן, יודעים כבר אצל מי הם נמצאים, אך עם יחיא סינוואר הם עושים עסקים כל יום", הוסיפה.

היא סיפרה על הפגישה שהתקיימה בינה ובין בעלה לבין בנט. "בעלי שמחה שרטט עבורו כיווני פעולה והוא אפילו לקח את הנייר הזה אתו, אבל הוא לא אמר כלום ולא עושה כלום. במציאות רק סוגרים לנו דלתות. יש לנו מתאם שבויים שכבר 4 שנים לא נותן תוצאות".

"יש לנו כעת שר ביטחון שהיה הרמטכ"ל במהלך מבצע צוק איתן והוא שלח את הדר למותו, אביב כוכבי היה ראש אמ"ן, הוא שלח את הדר ונתן את חוות הדעת המודיעינית. הסיפור הזה כבר עבר את גבול הטעם הטוב. ההיגיון לא עובד פה, רק פעלולים עסקיים ופוליטיים", אמרה גולדין.

היא ביקרה גם את בכירי מערכת הביטחון. "אנחנו במציאות שבה התבלבלו ושכחו מי האויב - הפכו אותנו לאויב. סינאוור זה האיש עושים אתו עסקים כל יום. אני לא אהיה רון ארד, כי אני אלך בעצמי להביא את הדר בדרך שאנחנו נתווה, מתוך גאווה לאומית וישראלית ולא מתוך כניעה לחמאס".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו