סרט חדש- פיג
סרט חדש- פיג צילום: יחצ

לפני הסרט שתי הקדמות. ראשית, לפני שאתם קובעים דעה על הסרט תנו לו כרבע שעה זמן להתפתח. שנית, אל תסתכלו על שם הסרט. זה צד מאד משני ומאד רגעי. יש מאחורי הסרט הזה סיפור טוב וגם עם תעלומות לצידו.

סרט על חזירה לא נשמע טוב. בוודאי במקורותינו. אבל יש בסיפור הזה על החזירה שיודעת לרחרח במעבה היער ולמצוא את פטריות הכמהין הטובות, המשובחות והיקרות ביותר, סיפור.

זו הסיבה שהיא זכתה לשם בסרט. סיפורו של הסרט פיג, מספר את סיפורו העלום של רוב שהוא כיום צייד פטריות כמהין שמתבודד וחי בבקתה מבודדת ביערות אורגון. אני אומר כיום, כי גם לאחר 92 דקות הסרט לא ברור באמת מה מביא אות לשם , כמו גם את עזיבתו הפתאומית את המקצוע שבו עסק. מהו? תצפו בסרט. אין ספויילר. רק אומר שזה משהו טעים.

רוב הוא די מוזנח, חי מהאדמה, דג דגים, והחברה היחידה שלו היא החזירה שעוזרת לו בציד. לילה אחד החזירה נגנבת ורוב חייב לשוב לעיירה הסמוכה פורטלנד ולחיים שהוא השאיר מאחור כדי למצוא אותה. זאת הוא עושה תוך כדי מכשולים, מהמורות, כאבים וייסורים הכל כדי למוצאה.

עוד באותו נושא:

הסרט פיג, הוא סרט הביכורים המקורי והנוגע ללב של הבמאי האמריקאי הצעיר מייקל סרנוסקי שהפך לאחד מהסרטים האמריקאים המדוברים של השנה, וזיכה את ניקולס קייג' בביקורות הטובות ביותר בקריירה המפוארת שלו, בעוד חלק ממבקרי הקולנוע בחרו להגדיר את הופעתו בסרט כ"טובה והאמיצה ביותר שלו עד היום".

יש האומרים שכל מעריצי ניקולס קייג', שדבקו בו באש ובמים, מקבלים בסרט הזה את התמורה שלה חיכו הרבה שנים – הופעה מרגשת ומבריקה מאין כמותה, ושזו הופעתו הטובה ביותר בשנים האחרונות.

סרט רגיש, מחמם את הלב, צנוע ושונה מאד ממה שהכרתם.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו