יאיר נתניהו
יאיר נתניהו צילום: Gili Yaari/Flash90

יאיר נתניהו, בנו של יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו, יתחיל לפרסם טור שבועי בנושא תקשורת באתר האינטרנט "אייס".

בנו של יו"ר הליכוד מגיש תוכנית רדיו שבועית בתחנת "גלי ישראל". באתר "אייס" יכתוב נתניהו לצד עיתונאים דוגמת מתן חודורוב, פרופ' ירון זליכה וכן לצד מבקרת הטלוויזיה של אתר "ynet" ועיתון "הארץ", אריאנה מלמד.

בחודש שעבר התריאין יאיר נתניהו לרשת החדשות 'ניוזמקס' בארה"ב וטען כי האמריקנים הפכו לחותמת גומי של הפלסטינים. לדבריו, "הסכמי השלום שהביא אבא שלי והנשיא לשעבר טראמפ הם הסכמים אמיתיים, הקשר עם איחוד האמירויות ועם בחריין הוא מאד חזק, הם הסכמים אמיתיים, לא הסכמים מזויפים. ישראל היום בעלת ברית חזקה מאד של איחוד האמירויות ושל בחריין. אלו ההסכמים ששינו את פני מזרח התיכון".

נתניהו הבן מתח ביקורת חריפה על היציאה של ממשל ביידן מאפגניסטן. "בנות ברית של ארה"ב מסתכלות עליה וחוששות שמה שקרה באפגניסטן יקרה במדינות ערביות אחרות. לאחר הבריחה הזו הן עלולות לחשוש להיות בצד האמריקני ולהעדיף לחפש בנות ברית אחרות כמו סין או איראן".

עוד באותו נושא:

"אני מאוד מודאג מאפקט הדומינו הזה שעלול לקרות לאמריקה להיראות כבת הברית הפחות טובה למדינות המזרח התיכון הערביות ולהשפעה על האזור כולו", הוסיף.

יאיר התייחס גם להחלטת הדמוקרטים שלא להכניס להצעת התקציב שנידונה בקונגרס סיוע בסך מיליארד דולרים לחידוש המיירטים של מערכת כיפת ברזל.

"זה מצער מאוד, במיוחד כמובן, כי כולם יודעים שישראל היא בת בריתה החזקה ביותר של ארצות הברית במזרח התיכון. מצער שהאמריקנים הפכו לחותמת גומי של הפלסטינים ששונאים בעצמם את ארה"ב".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו