חיים מזרחי
חיים מזרחי ערוץ 7

פרשת אלימות השוטרים מסתעפת: עורך דינו של חיים מזרחי עו"ד צחי סנדורנינסקי תיאר אמש את השתלשלות האירוע חסר התקדים של אלימות השוטרים והבהיר כי הוא בטראומה.

"אני מלווה אותו עוד מהמעצר, אני מלווה את המשפחה מימים ימימה והאמא יצרה איתי קשר", אמר בראיון לרדיו 'קול חי'.

"אני ביקשתי מהאמא שתשלח אליי אנשים שראו את האירוע, קיבלתי שטף של טלפונים, אמא אחת סיפרה לי שילידה ראו את המקרה ומאז הם לא יכולים לישון, ממש טראומה".

עו"ד צחי הוסיף וסיפר, "ביקשתי מכל מי שדיבר איתי לשלוח סרטונים של האירוע, רציתי להתמקד בסרטון שמראה את כעל האירוע מתחילתו ועד סופו ואכן התקבל סרטון כזה. אני מגיע בסביבות השעה תשע בערב לתחנה ומבקש להיפגש עם חיים מזרחי, הריצו אותי ואמרו לי שאין אפשרות כי הוא הועבר למעצר לילה".

לטענתו ההתנכלות נמשכה גם במעצר. "המתנתי שם 4 שעות ורק באחת וחצי הכניסו אותי והעברתי את הסרטון לקצין משטרה, ואמרתי לו עזוב בית משפט למה שהילד יסבול מעצר. הוא ראה את הסרטון וחזר אחרי 10 דקות ואמר שהוא מצטער הוא לא יכול לשחרר אותו, השוטר טען שהא תקף אותו ולכן ניפגש בבית משפט".

בדבריו סיפר על הדיון בבית המשפט. "התחלנו את הדיון וסיפרתי את הסיפור, בסוף הטיעון השארתי את הסרטון. היא צפתה בסרטון וכבר באמצע שהיא מסתכלת והיא שאלה את הטוען אם הוא נחשף והוא אמר שלא, והוא לא רצה לראות את הסרטון לפני. היא הייתה מזועזעת מהסרטונים. גם את המכות האכזריות שהם הכניסו בו וחסר כל צורה אנושית".

עו"ד צחי הבהיר כי חיים שרוי בטראומה נפשית, "חיים משתחרר ללא כל תנאים, בערב התקשרו אליי ואמרו שהמשטרה הגישה ערר והדיון היה אמור להיות בעוד יומיים. נכון לעכשיו חיים עבר ימים קשים גם מבחינה פיזית במקומות שהרביצו לו, ובעיקר מהפן הנפשי, הוא נשמע בטראומה הלום קרב. יום תמים של עבודה, פקק שגרתי של רכב, סוג פגע וברח, הם אמרו לו תעוף מפה ואז קמו ופוצצו אותו כילו בו את זעמם".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו