דונלד טראמפ
דונלד טראמפצילום: רויטרס

דונלד טראמפ משקיע בעסקי הגולף והאירוח: הנשיא לשעבר הודיע כי השקיע מיליוני דולרים במתחם הגולף הענק שברשותו במיאמי, הנחשב לאחד מהנכסים הגדולים ביותר שלו.

טראמפ מתכוון לבקש אישור להקים מתחם ענק שיכלול 2300 יחידות של בתי מסחר ואירוח, ולהפוך את המקום לאחד ממתחמי הגולף והאירוח הגדולים בעולם. טראמפ קנה את מתחם הגולף במיאמי כאשר זה עמד למכירה לאחר פשיטת רגל בשנת 2012.

הוא הקים במקום ארבעה מתחמי גולף מפוארים ומלון יוקרתי במיוחד. טראמפ סיפר: "זה עתה הוצאתי מיליוני דולרים על מגרש הגולף "המפלצת הכחולה" במתחם דוראל בלב מיאמי. מדהים מה שנוצר. המפלצת הכחולה היא אחד המסלולים הגדולים בעולם, ומועדף על שחקני הגולף המקצועני PGA. בדקו את זה.

''כמו כן, אני מתכוון להגיש בקשה להקמת 2300 יחידות דיור יוקרתיות, קמעונאות ומסחר בשלב 1 בדוראל. זהו אולי הפיתוח המרגש ביותר בארץ, ומסלול הגולף 'המפלצת הכחולה' יחד עם האדום, הזהב והכסף, קובעים שיאים", נמסר בהודעה הרשמית שפרסם טראמפ.

הנשיא לשעבר סבל מירידה משמעותית ברווחי מתחמי הגולף שלו ברחבי ארה"ב והעולם בעקבות מגפת הקורונה. על פי המגזין "פורבס" רשת מתחם דוראל של טראמפ במיאמי ירידה של 40 אחוזים בהכנסות במהלך השנה שעברה. על פי "בלומברג" עומד שוויו הנוכחי של טראמפ על 2.6 מיליארד דולר.