בדיקת קורונה חיובית
בדיקת קורונה חיובית צילום: ISTOCK

לאור המספרים הגואים במאומתים לקורונה, האומיקרון והדלתא, החליטו בשבוע שעבר בעיתון הנוער מקום בעולם על מבצע עידוד לבידוד לנערים שנמצאו מאומתים, במסגרת המבצע כל חולה מאומת שיפנה למערכת יקבל את המגזין האחרון שיצא ללא עלות בדיוור ישיר לביתו.

לאחר פרסום הידיעה בערוץ 7 הוצפה המערכת במאות פניות ממשפחות מכלל רחבי הארץ והחברה הישראלית שביקשו לקבל את ההטבה לטובת בני משפחתם החולים והמבודדים ועד כה נשלחו מאות גיליונות כשהיד עוד נטויה.

"היה לי ממש משעמם בבידוד" אומר גיל נחמן בן 17 מבאר שבע, חיפשתי מה לעשות בבידוד ונכנסתי לערוץ 7, שם ראיתי את הידיעה על ההטבה והזמנתי את הגיליון. חייב לומר שמדובר ברמה גבוהה המעמידה בצל את מגזיני הנוער בציבור הכללי. הכל נקי, צנוע ובטוב טעם. חייב לומר תודה על היוזמה הנפלאה.

"בתחילת הבידוד חשבתי שיהיה מצחיק וכיף לקחת כמה ימי חופש מהלימודים" מספר איתן שמש בן 16 ממודיעין. "ביום הראשון באמת זה היה כיף, אבל כמה זמן אפשר להיות בחדר סגור עם אותם דברים כל הזמן? ואז אבא שלי ראה את הידיעה על ההטבה והזמין מגזין. בחיים לא שמחתי ככה לקבל חומר קריאה, היה פשוט נפלא, עכשיו אחים שלי רבים מי יקרא את העיתון".

איתי גרנק, מו"ל מגזין הנוער 'מקום בעולם': "בתקופה שכזו חייבת להיות סולידריות בין כלל חלקי עם ישראל, בחרנו להיות חלוצים בתחום ולהעניק לחולים המעוניינים בכך חוויה שתעזור להעביר את תקופת המחלה והבידוד בצורה הטובה ביותר. מזמין את כל המאומתים לפנות ולקבל גיליון איכותי שייתן מענה איכותי לשעות הקשות בבידוד. רפואה שלמה לכולנו".

שליליים לקורונה ובכל זאת רוצים "מקום בעולם" לחצו כאן

מקום בעולם
מקום בעולם קרדיט: מקום בעולם