"הצעקות של הכלה לא יוצאות לי מהראש"

מוסיף להיות קשה מאוד מצבו של החתן בן ה-34 שנפל אמש (ראשון) מגובה רב במהלך הריקודים בחתונתו שנערכה באולמי "אחוזה" במודיעין.

מבית החולים שיבא-תל השומר נמסר כי הרופאים נאבקים על חייו.

בעל התזמורת שניגנה בחתונה פרסם סרטון שבו הוא קורא להפסיק עם המנהג של הרמת חתנים על שולחנות. "היום במהלך החתונה שהיינו בה הרימו את החתן על שולחן והוא נפל מגובה 3 מטר והוא מורדם ומונשם בבית חולים כרגע", הוא סיפר על רגע התאונה. "מצאתי את עצמי במקום להיות בקטע של התזמורת – בכובע השני שלי. זה היה נורא ואיום. הצעקות של הכלה לא יוצאות לי מהראש, ושל ההורים שלו".

הוא הוסיף: "אנחנו מקבלים על עצמנו כל חברי התזמורת, ואני מצפה שגם שאר חברי התזמורות, כל פעם שאנו רואים שמרימים את החתן על שולחן או כיסא לעצור את המוזיקה ופשוט לדאוג שהחתן ירד. אין סיבה שחתונה תיגמר ככה. זה פשוט מזעזע, זה לא יוצא ממני. אין שום סיבה שנסיים ככה. די לדבר הזה. מטורף".

ד"ר ציון זיבלי, מנהל מחלקת נוירוכירורגיה במרכז הרפואי שיבא, עדכן על מצבו הרפואי של החתן: "אתמול בשעות הערב התקבל בבית החולים בחור בעשור השלישי לחייו, לאחר נפילה מגובה. בוצעה הערכה ראשונית מהירה ונמצא שהוא סובל מחבלה מוחית קשה. הוא מורדם, מונשם ומטופל במחלקה לטיפול נמרץ והצוות נלחם על חייו בשעות אלו".