רותם סלע מספרת איך זיהו אותה גם במאה שעריםיהונתן גוטליב

אשת הטלוויזיה רותם סלע סיפרה היום (ראשון) לערוץ 7 באירוע התוכן של HOT לשנת 2022 איך גם כשהיא עוברת בשכונת מאה שערים בירושלים מזהים אותה.

סלע תככב בקרוב בסדרה "ירושלים" שתשודר ב-HOT. "מי שיראה את הסדרה יצפה במלא דברים, בעיקר העיר ירושלים והסכסוכים והמורכבויות בין היהודים למוסלמים ולנוצרים. אני מקווה שהוא יהנה", אמרה סלע לערוץ 7.

היא לא מופתעת מכך שגם הקהל הדתי עוקב אחריה. "לא מזמן הייתי במאה שערים", סיפרה. "הלכתי ברחוב וכולם באו לעשות סלפי. אז כנראה שצופים".

הסדרה "ירושלים" היא שיתוף פעולה ראשון של HOT ישראל עם חברת התוכן וההפצה ITV ובהפקת DRAMA TEAM.

זאת סדרה היפר ריאליסטית טעונה, דחוסה ומחוספסת בכיכובם של דורון בן דוד, רותם סלע וצביקה הדר שמתרחשת במקום הקדוש בעולם - העיר העתיקה של ירושלים. קילומטר מרובה קלסטרופובי מוקף מצלמות וחומות שמכילות בתוכן מאבקי שליטה אכזריים המתנהלים בין נציגיו הרשמיים של אלוהים, יצרים אפלים, שחיתות, סיאוב ואת האמונה העיוורת שמאפשרת לכל זה לקרות. כשהדבר היחיד שמונע מהקפסולה המרוכזת הזו להתפוצץ בכל רגע נתון היא הסטטוס קוו עליו מופקדים שוטרי מרחב דוד שכבר מזמן הבינו שבכדי לשמור על המקום הקדוש בעולם לפעמים אתה חייב להיות מושחתת.

את הסדרה יצר דוד אקרמן וביים אותה אילן עבודי. לצד סלע, בן דוד והדר, בסדרה יככבו השחקנים הישאם סולימאן, נסרין קדרי, עלא דקא ועוד.