ריקודים
ריקודים צילום: איסטוק

איתי שנפצע קשה לפני כחודש וחצי לאחר שנפל מגובה של שלושה מטרים במהלך חתונתו ומאז מאושפז במצב קשה - התעורר בימים האחרונים והחל לתקשר עם בני משפחתו והרופאים.

החתן המאושפז במצב קשה בבית החולים שיבא ב'תל השומר'. "מדובר בנס של ממש", אומר קרוב משפחתו לאתר כיכר השבת, "יש השתפרות במצבו הרפואי מעל לדרך הטבע, הוא מחייך ומזיז את הידיים. הראנו לו תמונה של הכלה בפלאפון והוא שמח, הרופאים והמשפחה עדיין בהלם מהנס".

לדבריו: "מצבו עדיין קשה ויש לו לעבור עוד שיקום ארוך ומורכב. אני קורא לכל עם ישראל להמשיך להתפלל לרפואתו כמה שיותר".

כזכור, החתן נפגע במהלך חתונתו בעיר מודיעין לפני כחודש וחצי, לאחר שרקד על שולחן שהורם בידי חבריו ונפל מגובה רב. הוא נפצע קשה בראשו ואושפז כשהוא מורדם ומונשם במצב קשה בבית החולים שיבא. כאמור בימים האחרונים הוא התעורר והחל לתקשר עם בני משפחתו והרופאים.

אשתו, פדות, סיפרה: "יש לנו עוד דרך ארוכה לעבור. הוא פתח עיניים ומגיב עם הראש. הזמן יעשה את שלו".

"הצעקות של הכלה לא יוצאות לי מהראש"

בעל התזמורת שניגנה בחתונה פרסם סרטון שבו הוא קורא להפסיק עם המנהג של הרמת חתנים על שולחנות. "היום במהלך החתונה שהיינו בה הרימו את החתן על שולחן והוא נפל מגובה 3 מטר והוא מורדם ומונשם בבית חולים כרגע", הוא סיפר על רגע התאונה. "מצאתי את עצמי במקום להיות בקטע של התזמורת – בכובע השני שלי. זה היה נורא ואיום. הצעקות של הכלה לא יוצאות לי מהראש, ושל ההורים שלו".

הוא הוסיף: "אנחנו מקבלים על עצמנו כל חברי התזמורת, ואני מצפה שגם שאר חברי התזמורות, כל פעם שאנו רואים שמרימים את החתן על שולחן או כיסא לעצור את המוזיקה ופשוט לדאוג שהחתן ירד. אין סיבה שחתונה תיגמר ככה. זה פשוט מזעזע, זה לא יוצא ממני. אין שום סיבה שנסיים ככה. די לדבר הזה. מטורף".