בתיה שוורץ. ארוסתו של אופק אהרון ז"ל
בתיה שוורץ. ארוסתו של אופק אהרון ז"לצילום עטיפה: אליה ספינופולוס עיצוב עטיפה: יוני לוי

עידן עמדי מוציא הבוקר סינגל חדש ומרגש לזכרו של רס"ן אופק אהרון ז"ל, מ"פ ביחידת אגוז שנהרג בתאונת הירי בחודש ינואר האחרון, יחד עם חברו ליחידה רס"ן איתמר אלחרר ז"ל.

"רס"ן אופק אהרון ז"ל, היה אדם ומפקד ברוך כישרונות" מספר עמדי על כתיבת השיר, "הוא אהב לצנוח ולצלול, לתכנן וליישם תוכניות. ומספרים עליו שאהב ודאג לחייליו כאילו היו ילדיו. חודש לאחר תאונת הירי הנוראית שהייתה ביחידת אגוז, פנתה אליי ארוסתו, בתיה שוורץ, בבקשה לכתוב שיר לזכרו ולהנצחתו".

"לאולפן בתיה הגיעה עם תמונה ממוסגרת. בקצה השמאלי של הפריים אופק ואיתמר ז"ל, על רקע הרי הבקעה, מחייכים למרות חמישה ימים של תרגיל מפרך. בקצה הימני אני, מילואימניק תשוש שמתקשה להסתיר את העייפות. תמונה אגבית שאלמלא המקרה, ספק אם היינו יודעים על קיומה".

בימים שעברו מאז שאלתי את בתיה אינספור שאלות, בניסיון להבין מי היה אופק ומי היו הם כזוג. בסוף היא מתגעגעת לדברים קטנים. לאיזה יום שטוף שמש יחד במרכז אמריקה. ללב אדום בוואטסאפ. לצחוק שלו. בתיה ואופק היו אמורים להינשא ביולי השנה".

"את ההספד שספדה לו היא מסיימת במילים: ׳בייבי, השיר הבא מוקדש לך, כי בהחלט עשית הכל בדרך שלך".

הסינגל "בייבי, השיר הבא מוקדש לך" נקרא כך בדומה למשפט בו בחרה לסיים בתיה את ההספד בהלוויתו של אופק, והוא יוצא רגע לפני יום הזיכרון תשפ"ב, יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל הראשון בו משפחתו וחבריו של אופק יתייחדו עם זכרו.

לשיר מצורף קליפ בו משתתפים מלבד עמדי עצמו, גם בתיה ארוסתו של אופק ז"ל ולוחמים מיחידת אגוז שהיו פקודיו של אופק