אייכלר ובלוך
אייכלר ובלוך יחצ

ח"כ ישראל אייכלר מיהדות התורה ערך סיור משותף עם ראש עיריית בית שמש הד"ר עליזה בלוך וחבר מועצת העיר ישעיהו ויסמן בכל מוקדי הפיתוח והתנופה בבניית העיר ובתוכם מוסדות בעלזא.

ח"כ אייכלר ובלוך שוחחו על חזון 'תשעים אלף הילדים' ועל התשתיות הנדרשות.

כמו כן שוחחו השניים עם מנהלי מוסדות, על הצרכים והטיפול של העירייה בכל הנדרש, ושטחו את בקשותיהם להמשך הדרך.

בסיום הפגישה הביע ח"כ אייכלר התפעלות מקצב הפיתוח ומחזון הבניה של מוסדות קהילה וחינוך, לכל ילד כולל גינון ומרחבים לכל משפחה, "המרץ האדיר של ראש העיר לפתח את העיר ועמידתה האיתנה לצד הציבור החרדי על גווניו השונים", כלשונו.

"אני מבקש להודות בשמי ובשם כל ילדי בית שמש, ובפרט החרדים ובהם חסידי בעלזא. עשית בעיר הפיכה מחשבתית. למרות החששות משני הצדדים לאחר הבחירות והשיח של מאבקי כוחות בין אוכלוסיות שונות. לימדת את התושבים שהשכן אינו אויב אל שכן טוב. אפשר לגור בעיר אחת אוכלוסיות שונות אלו מאלו. איש את רעהו יעזורו. במקום להילחם זה בזה. זה חשוב מאוד לכל ילדי בית שמש. יש לך זכות גדולה", אמר ח"כ אייכלר.

הוא הוסיף כי "השגת התקציבים האדירים לפיתוח ובינוי מוסדות חינוך וקהילה, הוא אתגר גדול ומשמעותי. לממן את כל המפעל הזה שראינו בסיור זהו דבר עצום. אנחנו נשמח לתת יד ולסייע בכנסת ובממשלה ככל האפשר. אני מברך אותך שתזכי להמשיך ולהשלים את המהפך שהתחלת בו".

בלוך ענתה: "אני רואה בך ובקהילה החרדית שאתה מייצג שותפים בכירים. המטרה שלנו היא משותפת. נמשיך לעשות הכל כדי שלכל התושבים פה יהיה טוב ובריא לגור".