ח"כ אביר קארה
ח"כ אביר קארה צילום: ערוץ 7

סגן השר אביר קארה אומר בראיון לעיתון "מעריב" כי הסיטואציה הפוליטית הנוכחית יכולה להיות מתורגמת להישגים למען אזרחי ישראל.

"את המצב הפוליטי בקואליציה אני מנצל לטובת האזרחים. הגעתי למצב שאני חבר כנסת בודד עם הכי הרבה הישגים בכנסת הנוכחית: ביבוא, ברגולציה, במכון התקנים, ברפורמת התמרוקים, ברשת הביטחון לעצמאים ובפיצוי נפגעי האומיקרון. אי אפשר להתעלם מהכוח הפוליטי שיש לי. בבחירות הבאות אביא למפלגה עשרות אלפי בוחרים", אמר קארה.

בהתייחסות ראשונה לפרסומים על הדיל הפוליטי עם השרה איילת שקד וח"כ ניר אורבך, הוסיף קארה: "הדיל הפוליטי היחיד שלי הוא עם הציבור ששלח אותי לכנסת. אני מאמין שימינה תגיע לבחירות הבאות עם הישגים גדולים. אני לא עוסק כרגע בסחר־מכר פוליטי. הפוליטיקה היא אמצעי ולא מטרה".

לדבריו, "אני נפגש עם איילת וניר באופן קבוע, כי כולם מבינים שיש הישגים שצריך לקדם למען הציבור. יש רפורמות, כמו רשת ביטחון לעצמאים, שהן על סף הבשלה. בתוך השלישייה הזאת אנחנו מאוחדים מתוך הרצון להביא הישגים. נצטרך לייצב את ספינת הקואליציה ולהביא כמה שיותר הישגים. בשיתוף פעולה כשלישייה נוכל להביא יותר הישגים".

ח"כ קארה בונה גם על שיתופי פעולה עם האופוזיציה. "לחוקים שאני מביא לממשלה ולכנסת אין ימין ושמאל או קואליציה ואופוזיציה. אלה חוקים עם קונצנזוס גדול כי הם לטובת האזרחים. יש חוקים אחרים שאפשר לעשות מהם פוליטיקה, אבל לא אלה שהם על גב האזרחים".