מערכת לייזר ליירוט רחפנים
מערכת לייזר ליירוט רחפניםרפאל מערכות לחימה מתקדמות בע"מ

אגף היצוא הביטחוני, 'סיבט', במשרד הביטחון השלים את היערכותו לתערוכת אמל"ח היבשה הגדולה בעולם, יורוסאטורי (Eurosatory), שתיפתח בשבוע הבא בפריז.

ראש 'סיבט' תא"ל (מיל') יאיר קולס יחנוך את הביתן הלאומי הישראלי בביתן ולצידו יציגו 56 חברות ביטחוניות ישראליות, גדולות וקטנות, את הטכנולוגיות והמוצרים מהמתקדמים ביותר בתחומי הביטחון, הסייבר והגנת המולדת.

בין הטכנולוגיות הישראליות שיוצגו בתערוכה: מערכות ליירוט רחפנים, טילים אלקטרו-אופטיים, תקשורת טקטית אישית מבוססת לוויינים, רובוטים למשימות סריקת מנהרות פנימיות ותת-קרקעיות, מערכות הדמיה תרמיות המבוססות על בינה מלאכותית ו-Deep Learning, ועוד.

ראש 'סיבט' במשרד הביטחון, תא"ל (מיל') יאיר קולס: "תערוכת יורוסאטורי היא מהגדולות והחשובות בעולם ואנו גאים על השתתפות רחבה של כ-56 תעשיות ביטחוניות מישראל. נציג בתערוכה מגוון טכנולוגיות חדשות ופורצות דרך שמשלבות ניסיון מבצעי עשיר בהתמודדות עם אתגרי ההגנה וההתקפה בשדה הקרב הנוכחי והעתידי. בין המשתתפות בתערוכה גם 15 חברות טכנולוגיה קטנות, שיציגו בביתן 'סיבט' פתרונות ייחודיים, שמשקפים את היוזמה והיצירתיות של התעשייה הביטחונית הישראלית".