אוהדי בית"ר (ארכיון) - המחאה החלה
אוהדי בית"ר (ארכיון) - המחאה החלה צילום: פלאש 90

השבוע הגורלי של בית"ר ירושלים. בית"ר ירושלים עומדת בפני השבוע הגורלי ביותר בתולדותיה, במה שעשוי להיגמר בירידה לליגה א' ובדרך להימחק לגמרי ממפת הכדורגל הישראלי.

הדבר קורה בשל התעמרות הבעלים משה חוגג בקבוצה אותה רכש לפני שלוש שנים, כאשר זה מסרב מצד אחד להשקיע כספים בקבוצה ומהצד השני לשחררה ללא תמורה ובחינם מבלי חובות.

הערב (ראשון) יצאה לדרך מחאת אוהדי בית"ר, במה שעשוי לגדול בכל יום ויום עד ליום חמישי בו מתוכננת הפתעה גדולה.

את מחאתם הערב החלו למעלה מ-500 אוהדי בית"ר ירושלים מול ביתו של יו"ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון שלדבריהם אחראי על המצב אליו הגיעה בית"ר וזה שיש בידו ובכוחו להציל אותה מידייו של משה חוגג.

חסון התראיין כבר לפני שבועיים וטען כי ניסה לעשות כל שאפשר אך ידייו כבולות, אך את האוהדים הבית"רים זה לא שכנע והערב אלה הגיעו אל ביתו ברמת השרון כדי למחות על מצב הקבוצה, האדישות והשתיקה שלו כיו"ר ההתאחדות לכדורגל.

האוהדים דרשו מחסון לצאת החוצה ולתת הסברים למחדלים של ההתאחדות והבקרה, צעקו "אורן הוא מושחת" והכל בהתאם לחוק ובנוכחות שוטרי משטרת ישראל.

זוהי רק ההפגנה הראשונה שמתוכננת השבוע, כאשר מחר האוהדים יגיעו בכוחות גדולים אף יותר אל ביתה של יו"ר הבקרה התקציבית סיגלית סייג וביום שלישי יגיעו פעם נוספת אל ביתו של משה חוגג בתל אביב.

אגב, מההפגנה מול ביתו של יו"ר ההתאחדות לכדורגל, נסעו אוהדים רבים לביתו של חוגג והפגינו גם מתחת לבניין בו הוא מתגורר, מקום בו יבקרו האוהדים הרבים החל מהערב כל ערב עד שחוגג ייכנע וישחרר את בית"ר ירושלים בה הוא מחזיק כבת ערובה.