אילוסטרציה
אילוסטרציה צילום: אייסטוק

פרקליטות מחוז חיפה הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד אלכסנדר מוזגובוי (30) מפרדס חנה, בגין ניסיון חטיפה ותקיפה של נערה באזור מגוריו.

על פי כתב האישום שהגישה עו"ד רינת לוי, עולה כי בתחילת החודש בשעות הערב, צעדה הנערה בגפה באחד מרחובות היישוב כרכור, משהבחין הנאשם בנערה צועדת ברחוב בגפה, גמלה בלבו החלטה לחטוף אותה.

לאור האמור, עצר הנאשם את הרכב בסמוך, יצא מן הרכב וארב לנערה בקרבת המקום. כעבור זמן קצר, חלפה הנערה במקום, אז הגיח הנאשם מאחוריה, לפת אותה וניסה לחסום את פיה, על מנת שלא תזעק לעזרה, הנערה ניסתה להשתחרר מאחיזתו ללא הצלחה.

בהמשך לכך, הנאשם גרר את הנערה לעבר תא המטען של רכבו בעוד היא זועקת לעזרה ומנסה להיחלץ מאחיזתו, תוך שהיא מתחננת בפני הנאשם שיניח לה ואף מציעה לו את הטלפון הנייד שברשותה, הנאשם לא שעה לתחינתה ולהצעתה של הנערה.

בשלב מסוים, במהלך המאבק של הנערה עם הנאשם חלף במקום רכב בנסיעה איטית אז יצר הנאשם מצג שווא ולפיו מבקש לסייע לה ובעוד הנערה זועקת לעזרה ומנסה להיחלץ מאחיזתו ולהימלט מהמקום. לאחר שהרכב חלף, המשיך הנאשם בתוכניתו.

למשמע צעקותיה של הנערה, התקרבו למקום בני הזוג ג' ומ' אשר צעדו באותה העת ברחוב. משהבחין הנאשם בבני הזוג מתקרבים, הוא שחרר את אחיזתו בנערה ואמר לה "תברחי, תברחי", והנערה נמלטה לעבר בני הזוג.