יעקב עמר
יעקב עמר צילום: ללא

הבחירות הדמוקרטיות ככל שיהיו גורמות לאנשים לעיתים, פחד ותגובה בלתי נשלטת. הפוביה מבן גביר מוציאה את השמאל "הנאור" מכליו ומדעתו.

פילפולי סרק דימיוניים נשמעים באולפנים, בטורי דעה בעיתון השמאל הקיצוני ואפילו בפרשנויות מופרכות.
לא מסתפקים בזה, ומפרסמים כתבות מגזין שמעלים מהאוב מקרים שספק קרו לפני עשרות שנים עם תחקירי סרק, מנסים את מזלם להפליל ללא הצלחה את מי שלא עושה להם חשבון והולך עם האמת שלו, האמת של איתמר בן גביר.

הניסיון להשחיר את דמותו החיובית של בן גביר שמזמן הפך לסמל בימין בזכות מאבקו למען הצלת עם ישראל וארץ ישראל, נכשל פעם אחר פעם וככל שההתקפות גוברות, כך מדד הפופולריות שלו בסקרים ובמחקרי העומק עולים.

קבלו דוגמה קטנה מהימים האחרונים, המשקפת את הלחץ שאחז בשמאל ההזוי והמנותק מהמציאות; טענה שנשמעת יותר ויותר מייחסת את הקריאה של ח"כ בן גביר 'מוות למחבלים' כלפי חברי הכנסת מהרשימה המשותפת ורע"מ. רק דבר אחד קטן ומשמעותי הם שכחו לציין; בן גביר שיזם את חוק 'עונש מוות למחבלים' קובע בחוק עצמו שההחלטה להטיל עונש מוות תהיה בסמכות בית המשפט בלבד.

מוות למחבלים כן, השאלה בסמכות של מי, על מי ומי הקובע. השאלה למעשה בעצם, מהי ההגדרה של מחבלים. אז לכל האנשים החושבים קבלו תקציר שיעשה לכם קצת סדר, כי ההגדרה של מחבלים יותר פשוטה ממה שדמיינתם.

מחבלים שרצחו תינוקות, דינם מוות. מחבלים ששרפו רכב והזיקו לרכוש, דינם מאסר. מחבלים תומכי טרור, צריך לגרש לסוריה.

לכן, חברי כנסת שסייעו בידי רב המרצחים ערפאת לרצוח יהודים ומי שמעלים דברי שבח ל"שאהידים" שתפארתם ברצח יהודים ומי שביקרו ביקורי תנחומים משפחות רוצחי יהודים, שתמכו בארגון הטרור חמאס, ומי שביקרו את משפחות רוצחי היהודים מפיגוע ליל הקלשונים, ומי שהשתתפו בהפגנת תמיכה בעזה בזמן שיהודים הופגזו ונהרגו מירי הטילים משם, ומי שתומכים שוב ושוב בפורעים הרצחניים, הם מחבלים.

כן, גם להם מגיע התואר מחבלים -גם ללא עונש מוות, ועם מחבלים כאלה אסור לשבת בקואליציה, צריכים לגרש אותם לסוריה.