דבורה גונן
דבורה גונןצילום: באדיבות המצלם

דבורה גונן, אמו של דני הי"ד אשר נרצח בפיגוע לפני 7 שנים ליד הישוב דולב, הודיעה היום (שני) כי תתמודד כמועמדת במפלגת הציונות הדתית.

גונן, מאבני היסוד של הגרעין הדתי בלוד, הקימה עם הירצחו של בנה את פורום 'בוחרים בחיים 'של המשפחות השכולות ופצועי פעולות טרור אשר הוביל מהלכי רחבי היקף כדי למנוע את הפיגועים הבאים.

בין השאר קידמה את חוק קיזוז משכורות מחבלים שמונע העברת כספים לרש"פ, את חוק עונש מוות למחבלים שעבר בקריאה טרומית וכן עשרות מהלכים לטובת חיזוק הרוח הציונית והיהודית במדינת ישראל.

לאחרונה, היא זכתה בפרס ז'בוטינסקי לשנת תשפ"ב של הנהגת תנועת בית"ר העולמית שבחרה בה כאישה המשמעותית ביותר אשר פעלה למען שמירה על תושבי הערים המעורבות במבצע "שומר החומות" ובכלל.

גונן כתבה בפייסבוק: "כל מי שמכיר אותי יודע שמאז הפיגוע שבו נרצח דני שלי אני נלחמת על החיים כאן בארץ, כדי למנוע את המשפחה השכולה הבאה. במהלך השנים היו הצלחות, היו כשלונות אבל לעולם לא אמרתי נואש. האמנתי בקדוש ברוך הוא שאני דבורה, אימו של דני גונן הי"ד, אהיה שליחה נאמנה והכל כדי לקדש שם שמים ברבים".

"החלום שלי הוא החלום הציוני של כל יהודי, של עם החי בארצו בבטחה ובשלום. אני גם יודעת שאני מביאה איתי יכולת להגדיל את הכוח של הציונות הדתית על ידי חיבור של ציבורים נוספים, כשהמטרה היא לתרום למען ציונות דתית גדולה וחזקה בבחירות הקרובות", סיכמה גונן.