איילת שקד
איילת שקדצילום: ערוץ 7

חברי כנסת מהליכוד הגיבו היום (שלישי) לקריאה של יהונתן פולארד להצביע לאיילת שקד העומדת בראש מפלגת 'הרוח הציונית'.

"איילת הצלחת לעבוד גם על פולארד", כתבה ח"כ מירי רגב בחשבון הטוויטר שלה. "הצלחת לגרור גם אותו לתוך מחול השקרים שלך. ניצול פוליטי ציני וקר של איש יקר ועתיר זכויות. לאן עוד תגיעי?".

ח"כ גלית דיסטל אטבריאן כתבה: "היית חייבת לגרור את האיש האהוב הזה שעם שלם מוקיר ומעריך ישר לתוך המדמנה הפוליטית שלך? את מבינה בכלל איזה נזק פוטנציאלי עשית לגיבור ישראל הזה? ותזכירי לי בדיוק מתי התנצלת? הוא צריך להתנצל בשמך? הוא? דווקא הוא?".

ח"כ יואב קיש: "למי ששכח. מפלגת ימינה בראשות בנט ושקד לקחה מצביעי ימין לטובת ממשלת לפיד הנוכחית בתמיכת האחים המוסלמים. שקד היא עדיין מכהנת כשרה בממשלה זו. אפס חשיבות לאמירות שיוצאות ממנה, הכל שקרים. אסור למצביעי הימין לתמוך באותם אלו שהעלו את הממשלה המסוכנת הזו לשלטון. שמאל אנטי ציוני בתחפושת".

פולארד תומך באיילת שקד

כפי שפורסם, פולארד קרא לתמוך בשקד. "כפי שכולם יודעים אני לא חבר בשום מפלגה פוליטית ועד היום לא המלצתי בצורה פורמלית על אף בן אדם או מפלגה", אמר. "אני עצמאי והנאמנות הבלעדית שלי והדאגות שלי הן למדינת ישראל ולעם ישראל".

"בגלל אהבתי האין סופית למדינה והמסירות שלי להישרדותה ולעתידה אני קורא עכשיו להצביע לאדם שאני יודע שישרת את מדינת ישראל בצורה שתשמור הן על האינטרסים החיוניים שלה והן על כבודה - והבן אדם הזה זו איילת שקד", הוסיף. "כן, היא הראתה נאמנות בממשלה הקודמת, אבל אני מאמין בלב שלם שהיא מבינה שנעשו שגיאות על ידה ושהיא לא תחזור עליהן. אנחנו צריכים אותה עכשיו, חופשיה ונקייה מכל ההשפעות הרעות שפגעו בה אישית ופוליטית".

לדבריו, "כולנו עושים טעויות. ההבדל הוא בין אלה בנינו שמסרבים להכיר בשגיאות האלה ובין אלה בנינו שמכירים בשגיאות ועומדים על כך לא לחזור עליהן.

''אני מאמין שאיילת שקד היא אדם כזה. מגיעה לה ההזדמנות להמשיך להיות חלק מהנהגה הישראלית, ובתקופה הקשה והמסוכנת בהיסטוריה שלנו אנחנו צריכים וראויים לפטריוטית מוכחת כמו איילת שקד''.