אלחנן גלט ויוסי דגן
אלחנן גלט ויוסי דגןצילום: דוברות

מנכ"ל מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא, אלחנן גלט מצטרף לפרויקט V22, שמטרתו להגביר את ההצבעה במעוזי הימין ולהביא להקמת ממשלה לאומית.

את הפרויקט הקימו ראש המועצה אזורית שומרון יוסי דגן ושותפיו ל"ליכוד שלי", קבוצת ההתיישבות הגדולה בליכוד, יוני הישראלי ויעקב וינברגר, יחד עם יו"ר תנועת "אמונים" ומועמד "הציונות הדתית" צבי סוכות.

אמש נפגש גלט עם הנהלת מטה V22 לישיבת עבודה ארוכה, בה הודיע על הצטרפותו למיזם המשותף. גלט יהיה שותף בהנהגת הפעילות.

"אני שמח להצטרף לידידי יוסי דגן למיזם V22. בהתנדבות של עשרות אלפי אנשים נגיע למנדט ה-61.
זה לא יקרה לבד, וזה לא קל. אבל ברוחו של יוסי והחבורה שאיתו יחד נצליח כולנו לקדם את החלום של כולנו, לנצח בבחירות הקרובות. כל אחד הוא חייל במשימה הזאת. בהצלחה לכולנו", אמר גלט.

יוסי דגן בירך את גלט על הצטרפותו לצוות המוביל של הפרוייקט. "אני שמח מאוד ומתרגש מאוד מכך שאלחנן גלט מצטרף בשותפות מלאה לצוות ההובלה. אלחנן הוא יהודי עם כל כך הרבה ניסיון, עם כל כך הרבה השפעה ציבורית ואני משוכנע שביחד נוכל לעשות את המהפך הזה, כי אנחנו תלויים ממש על חוט השערה בין 59 ל-61".

"אם תהיה התגייסות של הציבור, אפשר לנצח. אנחנו הולכים ביחד, באמירה משותפת, בפעילות משותפת מעכשיו, כדי להוציא את כל נאמני ארץ ישראל להתנדב ולהוציא את כל האנשים שיודעים היטב מה קרה בפעם שעברה שהם הלכו לים הוא עשו 'על האש' ולא הלכו את העשר דקות האלה בשביל להצביע, מה קרה בשנה הזאת, כדי להציל את עם ישראל, ארץ ישראל ואת היהדות במדינת ישראל", סיכם דגן.

הצטרפותו של גלט לפרויקט מצטרפת לעוד ראשי ערים ושורת אישי ציבור שהודיעו גם הם על הצטרפותם. לפני מספר שבועות הודיע ראש העיר לוד, יאיר רביבו, על הצטרפותו למיזם ואמר: אני שמח לחדש שוב את היוזמה להבאת מצביעי הימין לקלפיות במסגרת פרויקט V22 כפי שעשינו בבחירות לכנסת ה-23. בבחירות האחרונות 200 אלף מצביעי ימין נשארו בבית ואת התוצאות כולנו חווינו בשנה האחרונה. אני מודה לחברי יוסי דגן שמרכז את ראשי הרשויות מהליכוד שנרתמים להצלחת הליכוד והמחנה הלאומי בראשות בנימין נתניהו ובע"ה אין לי ספק שהפעם נראה את כולם בקלפיות".

גם ראש העיר צפת, שוקי אוחנה, הודיע על הצטרפותו ואמר: "אני שמח לשתף פעולה עם ידידי ראש מועצת שומרון יוסי דגן למען הצלחת המחנה הלאומי בבחירות הקרובות, אנו רואים חשיבות רבה במימוש זכות ההצבעה כדי לחזק את ארץ ישראל והימין. אני קורא באופן אישי לשיתוף פעולה מלא של ראשי ערים נוספות במאמץ להצלחת המחנה הלאומי והליכוד בבחירות הקרובות".

כזכור, לפני כחודשיים הודיעו ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן ושותפיו ל"ליכוד שלי", קבוצת ההתיישבות הגדולה בליכוד, יוני הישראלי ויעקב וינברגר, יחד עם יו"ר תנועת "אמונים" ומועמד "הציונות הדתית" צבי סוכות,
על הקמת מטה פעולה בשם V22,
שיפעל להגברה דרמטית של אחוזי ההצבעה במנוזי הימין ובערי פריפריה ביום הבחירות.
במטה החדש מתכוונים להסתמך על ניסיון קבוצת ההתיישבות הדולה בליכוד, "הליכוד שלי", שבמערכות הבחירות הקודמות, בהן הוציאה אלפי מתנדבים מהשומרון לערים אשדוד, נתניה, פתח תקוה וראש העין, כדי לדפוק בדלתות של התושבים ולהביא מצביעי ימין לקלפיות.
במטה פועלים בימים אלה לגייס מתנדבים, ולהכשירם לקראת יום הבחירות, זאת לצד גיוס של ראשי רשויות ודמויות נוספות למען העלאת אחוזי ההצבעה והבאת הניצחון לגוש הימין.